„Dostawa betonu asfaltowego:- warstwa ścieralna AC 11S”
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548942
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:00
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49eb2b75-49fb-4baf-9815-e661785cf9e7
- Identyfikator
- 6971952700
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548942 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa betonu asfaltowego:- warstwa ścieralna AC 11S”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411103510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 525 69 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.leszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa betonu asfaltowego:- warstwa ścieralna AC 11S”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49eb2b75-49fb-4baf-9815-e661785cf9e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051965/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa betonu asfaltowego:- warstwa ścieralna AC 11S,- podbudowa AC 16W
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20/p.n/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi: Dostawa betonu asfaltowego:- warstwa ścieralna AC 11S”, w ramach zadania: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4801P Dąbcze- Maruszewo- przebudowa jezdni wraz z przebudową przejścia dla pieszych oraz budową chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4801P w m. Maruszewo- Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatowych”
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Przedmiotem zamówienia jest dostawa betonu asfaltowego: -warstwa ścieralna AC 11S, szacunkowa ilość 420 ton.
4. Beton asfaltowy powinien odpowiadać wymaganiom określonym w SST
• wielkość jednorazowej dostawy od 25 do 50 ton,
• dostawa - miejsce wskazane przez Zamawiającego,
5. Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość, zakres przedmiotu zamówienia i mogą być pomocne na etapie przygotowywania ofert.
6. Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy betonu asfaltowego dla robót wykonywanych na terenie powiatu leszczyńskiego.
7. „Termin dostawy”- kryterium oceny ofert, opisane w rozdziale III w pkt 4 SWZ:
a) najkrótszy możliwy termin dostawy wymagany przez Zamawiającego – 1 dzień od powiadomienia przez Zamawiającego (e-mail lub telefon)
b) najdłuższy możliwy termin dostawy wymagany przez Zamawiającego – 5 dni od powiadomienia przez Zamawiającego (e-mail lub telefon)
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 411137755
7.3.3) Ulica: ul. Bema 33
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180810 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |