Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548987
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548987/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:10
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-343ea42a-fbef-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548987 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-343ea42a-fbef-11ee-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-343ea42a-fbef-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548987
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022371/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Roboty budowlane związane z poprawą infrastruktury na stadionie KS Grunwald Budziwój – etap II i III oraz budową budynku klubowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00294169
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane będzie na działkach nr: 1709/5, 1712/9, 1712/11,1714/3, 1715/6,1715/6, 1715/7,1715/9, 2862/1 w obr. 225 Budziwój własności Gminy Miasta Rzeszów obejmujących poprawę infrastruktury na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie, między innymi w niżej wymienionym zakresie:
1) wybudowanie budynku klubowego z infrastrukturą techniczną niezbędną do funkcjonowania budynku. Parametry określające wielkość budynku klubowego: budynek jednokondygnacyjny na rzucie prostokąta, długość 25m, szer.10m, wys. budynku 4,24 m, powierzchnia zabudowy: 250 m, kubatura: 628,4 m3 netto, 900 m3 brutto, powierzchnia użytkowa: 202,7m2, dach płaski. W budynku są do wykonania m.in. wewnętrzne instalacje wody, kanalizacji sanitarnej, instalacja c.o, elektryczna, instalacja fotowoltaiki, solarna i alarmowa oraz monitoringu, instalacja wentylacji grawitacyjnej, budowa sieci wodociągu do hydrantu, przebudowa zewnętrznej instalacji energii elektrycznej z zamontowaniem skrzynki energii elektrycznej, budowa zewnętrznej instalacji kd i bezodpływowego zbiornika na deszczówkę, utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe i pod wjazd na nieruchomość, rozbiórka istniejących kontenerów i wykonanie pozostałych elementów zagospodarowania terenu łącznie z sianiem trawy po robotach i uporządkowaniem terenu. Zakres zamówienia obejmuje biały montaż w budynku (baterie, zlewozmywak, kabiny natryskowe, szafki kuchenne, sprzęt agd (kuchenka, lodówka), wyposażenie pomieszczeń/sanitariatów w elementy ruchome np. lustra, uchwyty na papier toaletowy, pojemniki na mydło, wieszaki na ręcznik, itp.).
2) budowa ogrodzenia/piłkochwytów i wymiana nawierzchni na boisku treningowym o powierzchni nawierzchni na obszarze ok. 2170 m2 z uzupełnieniem podbudowy. Ogrodzenie panelowe boiska od postawienia strony zachodniej stadionu wraz z piłkochwytami o wys. 6m; w tym trzy furtki, 2 bramy ( główna wjazdowa na posesję, przesuwna automatycznie, wyposażona w domofon z oświetlenie wejść w postaci naświetlaczy LED, z czujkami ruchu i zmierzchu i druga brama wjazdowa na boisko/rozwierana ręcznie), umocnienie skarp betonowymi płytami ażurowymi, remont istniejącego korytka odwadniającego, budowa schodów terenowych, postawienie 2 ławek/wiat dla zawodników i budowa piłkochwytów między boiskami (głównym i treningowym) o wys. 6m łącznie ze wzmocnieniem skarpy z budową schodków z boiska na skarpę.
3) budowa zewnętrznej instalacji oświetlenia boiska głównego z ułożeniem przewodów elektroenergetycznych do podłączenia lamp oświetleniowych z uruchomieniem instalacji i wykonaniem instalacji monitoringu obiektu oraz zamontowaniem tablicy wyników, w tym montaż 8 szt. słupów oświetleniowych o wys. ok. 14 m. Przed rozpoczęciem montażu słupów od strony wschodniej boiska należy sprawdzić istniejący rozstaw kotew montażowych do montażu słupów w 4 fundamentach pod słupy S1, S2, S3 i S4 wykonanych wraz z okablowaniem elektroenergetycznym do lam oświetleniowych i podejściem pod tablicę wyników ułożonymi w ziemi.
4) Zamawiający załącza propozycję harmonogramu rzeczowo-finansowego, na podstawie którego dokonywane będą płatności za wykonanie poszczególnych części robót w tym zgodnie z podziałem zaplanowanych środków na sfinansowanie zadania.
Na etapie postępowania przetargowego Wykonawcy mogą wnosić propozycję innego podziału elementów robót zgodnie z planowaną realizacją zamówienia.
Po podpisaniu umowy zmiany harmonogramu będzie można dokonać jedynie w sytuacjach o których mowa w § 4 i §18 projektowanych postanowień umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
34928200-0 - Ogrodzenia
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zaprosił wykonawcę do podpisania umowy w wyznaczonym miejscu i terminie, jednak wykonawca nie stawił się i nie podpisał umowy. Zamawiający uznał ten fakt za uchylanie się od podpisania umowy.Wówczas Zamawiający dokonał ponownej oceny ofert na podstawie art. 263 i stwierdził, że nie pozostała żadna oferta nie podlegająca odrzuceniu.
W tej sytuacji Zamawiający postanowił jak na wstępie.
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |