Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Miasta oraz Gminy Chełmża w sezonie 2024/2025
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00549105
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00549105/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:28
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f935cf97-a15b-4d30-83c9-63c5a50c3b6c
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549105 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Miasta oraz Gminy Chełmża w sezonie 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871525432
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 34/38
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdtorun.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattorunski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Miasta oraz Gminy Chełmża w sezonie 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f935cf97-a15b-4d30-83c9-63c5a50c3b6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549105
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002828/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych, chodników i ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Toruńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD 11.252.3.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zimowym utrzymaniu chodników i dróg powiatowych na terenie gminy oraz miasta Chełmża w sezonie 2024-2025, Zakres zamówienia obejmuje usługi:
- odśnieżania w oparciu o wytyczne Zamawiającego oraz zapisy SST;
- zwalczania śliskości zimowej dróg wywołanej czynnikami atmosferycznymi w oparciu o wytyczne Zamawiającego oraz zapisy SST;
Zamawiający do realizacji zamówienia przewiduje uzyskać sprzęt od Wykonawców (pług + solarka/piaskarka/rozsiewacz wraz z nośnikiem, ładowarki lub koparko-ładowarki) w ilości minimalnej, wskazanej w kosztorysie pozwalającej na prawidłową realizacje zamówienia, zgodnej z Warunkami zapisanymi w niniejszej SWZ. Wykonawca winien również zapewnić plac składowy dla powierzonego przez PZD w Toruniu materiału uszorstniającego niezbędnego do prawidłowej obsługi ZUD. Place składowe dla materiałów powierzonych (sól/piasek) oraz place postojowe sprzętu winny być zlokalizowane w odległości nie większej niż 10 km od drogi powiatowej na obszarze, którego to Wykonawca będzie starał się o uzyskanie zamówienia
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SST wraz z załączonymi plikami opisującymi przedmiot zamówienia w tym Istotne Postanowienia Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HEKTOR Naprawa Maszyn Rolniczych Karol Mądzielewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 871524444
7.3.3) Ulica: ul. Kościelna 13, Biskupice
7.3.4) Miejscowość: Łubianka
7.3.5) Kod pocztowy: 87-152
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-15 do 2024-11-15| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |