Utrzymanie instalacji przeciwpożarowej na parkingu pod Parkiem Centralnym w Gdyni
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00549160
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00549160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:36
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-460f2329-071c-466c-a647-f948537d4db5
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549160 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie instalacji przeciwpożarowej na parkingu pod Parkiem Centralnym w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl, rzp@zdiz.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9759671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie instalacji przeciwpożarowej na parkingu pod Parkiem Centralnym w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-460f2329-071c-466c-a647-f948537d4db5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032712/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.27 Utrzymanie instalacji przeciwpożarowej na parkingu pod Parkiem Centralnym w Gdyni.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514265
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.55.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ A zamówienia - Utrzymanie instalacji sygnalizacji pożar na parkingu pod Parkiem Centralnym w Gdyni.1) Przedmiotem umowy jest utrzymanie i konserwacja systemu sygnalizacji pożaru zlokalizowanego pod Parkingiem Centralnym przy al. Piłsudskiego 9 w Gdyni. Zadaniem Wykonawcy jest zapewnienie, we współpracy z Zamawiającym zgodnego z Umową, nieprzerwanego działania infrastruktury sprzętowej.
2) Na usługę składają się następujące czynności:
a) wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych,
b) usuwanie usterek i awarii instalacji:
za awarię uznaje się stan, w którym instalacja traci podstawową funkcjonalność, a jej skutek może stanowić zagrożenie dla ludzi, budynku i mienia,
za usterkę uznaje się stan, w którym funkcjonalność instalacji jest ograniczona, lecz pozwala na realizację podstawowych zadań przeznaczonych instalacji oraz nie stwarza zagrożenia dla ludzi, budynku i mienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
4.5.5.) Wartość części: 43500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ B zamówienia - Utrzymanie bram przeciwpożarowych oraz stałych kurtyn dymowych na parkingu pod Parkiem Centralnym.1) Przedmiotem umowy jest utrzymanie i konserwacja bram przeciwpożarowych oraz kurtyn przeciwpożarowych służących do ograniczania pożarów zlokalizowanych na parkingu pod Parkiem Centralnym przy al. Piłsudskiego. Zadaniem Wykonawcy jest zapewnienie we współpracy z Zamawiającym zgodnego z Umową nieprzerwanego działania infrastruktury sprzętowej poprzez okresową konserwację oraz naprawę.
2) Wykonawca w trakcie wykonywania winien posiadać Autoryzację producenta bramy przeciw pożarowej do wykonywania czynności serwisowych przeglądowych oraz naprawczych zgodnych z wytycznymi producenta podanymi w dokumentacji techniczno-ruchowej. Wymagana przedmiotowa autoryzacja producenta służyć ma zapewnieniu ciągłości gwarancji udzielonej na urządzenia przez producenta urządzeń stanowiących przedmiot zamówienia i co z tym związane dokonywanie obowiązkowego przeglądu urządzeń.
3) Na usługę składają się następujące czynności:
a) wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych,
b) usuwanie usterek i awarii instalacji:
za awarię uznaje się stan, w którym instalacja traci podstawową funkcjonalność, a jej skutek może stanowić zagrożenie dla ludzi, budynku i mienia,
za usterkę uznaje się stan, w którym funkcjonalność instalacji jest ograniczona, lecz pozwala na realizację podstawowych zadań przeznaczonych instalacji oraz nie stwarza zagrożenia dla ludzi, budynku i mienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
4.5.5.) Wartość części: 33440,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |