Modernizacja Kompleksu Sportowego „Moje boisko Orlik - 2012 w miejscowości Studzian
Gmina Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00549186
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00549186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:40
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-979e1962-3519-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7941685229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549186 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Kompleksu Sportowego „Moje boisko Orlik - 2012
w miejscowości Studzian
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900513
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernardyńska 1a
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 648 73 97
1.5.8.) Numer faksu: 16 648 98 88
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przeworsk.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeworsk.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przeworsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Kompleksu Sportowego „Moje boisko Orlik - 2012w miejscowości Studzian
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-979e1962-3519-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039855/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387338
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROIX.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dofinasowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki - Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacja Kompleksów Sportowych : „MOJE BOISKO-ORLIK 2012”- EDYCJA 2023
Inwestycja obejmuje roboty budowlane:
1. Modernizacja boiska do piłki nożnej wykonanej ze sztucznej trawy - Po usunięciu części warstw istniejących i wykonaniu należy wykonać nowe warstwy pod nawierzchnie z trawy syntetycznej oraz ułożyć trawę zgodnie z wytycznymi
2. Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wykonanej z poliuretanu- istniejące boisko wielofunkcyjne przezacna się do remontu poprzez uzupełnienie punktowych braków oraz wykonanie na całości powierzchni retopingu. Nawierzchnia w kolorze ceglastym.
3. Remont ogrodzenia i wyposażenia boisk wraz z wyposażeniem - zdemontowanie istniejącej siatki ogrodzenia i piłko chwytów oraz montaż nowych siatek na istniejących słupach.
4. Remont elewacji budynku - Projektuje się odtworzenie elewacji poprzez pomalowanie obiektu farbami do malowania tynków zewnętrznych typu sylikonowego.
5. Malowanie sufitów i ścian wewnętrznych, oraz wykonanie nowych lamperii- istniejące ściany powyżej nie obłożone płytkami przeznacza się do odmalowana w całości razem z lamperiami.
6. Remont lamp oświetlania boisk - istniejące lampy na słupach przeznacza się do zdemontowania łącznie z okablowaniem w słupach. Projektuje się montaż nowych lamp oświetleniowych z okablowaniem na istniejących słupach spełniających parametry określone dla obiektów sportowych, lampy typu LED.
7. Wymiana drzwi zewnętrznych i odmalowanie wewnętrznych - w budynku projektuje się wymianę obecnych drzwi wejściowych na nowe aluminiowe. Drzwi wewnętrzne projektuje się ich oczyszczenie i odmalowanie wraz z ościeżnicami.
8. Wymiana posadzek z płytek na nawierzchnię z wykładziny antypoślizgowej - we wszystkich pomieszczeniach budynku projektuje się skucie obecnych płytek podłogowych oraz cokołu z płytek a następnie wykonanie nowych posadzek z wykładziny podłogowej o właściwościach antypoślizgowych.
9. Wymiana białego montażu i grzejników i podgrzewaczy elektrycznych.
10. Wyposażenia boisk- istniejące wyposażenie boiska typu: bramki kosze i słupki przed przystąpieniem do prac remontowych przeznacza się do demontażu, a po zakończeniu remontu obiektu ponownego montażu na wykończonych płytach boiska.
11. Remont nawierzchni z kostki brukowej – projektuje się ręczne rozebranie zapadniętych fragmentów utwardzenia uzupełnienie brakującej podbudowy i ponowne uzupełnienie nawierzchni rozebraną kostką.
Szczegółowy zakres robót określony został w SWZ, przedmiarze robót i dokumentacji stanowiącymi zał. nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1012241,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1178617,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1012241,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. SOLO Arkadiusz Gagat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171482464
7.3.4) Miejscowość: Przeworsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1012241,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |