Zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkoleń organizowanych przez Sąd Okręgowy w Kielcach (pakiet konferencyjny)
Sąd Okręgowy w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00549207
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00549207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-16 13:43
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67c25d80-06d4-460e-85c8-8b2ebd2d6e4e
- Identyfikator
- 6571839041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegoweUsługi hotelarskie
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK PRZYBYLSKIWejherowo, PL · lot 0
21 341,01 PLNJACEK PRZYBYLSKIWejherowo, PL · lot 1
49 732,08 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549207 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkoleń organizowanych przez Sąd Okręgowy w Kielcach (pakiet konferencyjny)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322293
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Seminaryjska 12a
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-372
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kielce.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kielce.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67c25d80-06d4-460e-85c8-8b2ebd2d6e4e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkoleń organizowanych przez Sąd Okręgowy w Kielcach (pakiet konferencyjny)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67c25d80-06d4-460e-85c8-8b2ebd2d6e4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239580/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Szkolenie urzędników Sądu Okręgowego w Kielcach oraz sądów funkcjonalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Inw.Zp.261.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 64723,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1 – Zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkolenia Kierowników Samodzielnych Sekcji Administracyjnych Sądów Rejonowych w: Opatowie, Pińczowie, Staszowie i Włoszczowie, Kierowników Oddziałów oraz Kierowników Sekretariatów Wydziałów Sądu Okręgowego w Kielcach1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkolenia dla kierowników (pakiet konferencyjny) zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 3a do SWZ.
2) Maksymalna liczba uczestników szkolenia wynosi 23 osoby a minimalna gwarantowana liczba to 18 osób. Ostateczna liczba osób, zostanie przedstawiona Wykonawcy co najmniej 5 dni roboczych przed planowanym wydarzeniem.
3) Zamawiający wymaga, aby obiekt w którym będzie realizowana usługa zlokalizowany był poza granicami miasta Kielce w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Sądu Okręgowego w Kielcach. Pomiar odległości dokonywany za pomocą najkrótszej drogi dojazdu od budynku Sądu Okręgowego w Kielcach, ul. Seminaryjska 12a do miejsca realizacji za pomocą portali internetowych, umożliwiających pomiar odległości, tj. www.googlemaps.pl (odległość mierzona w linii drogowej)
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.5.) Wartość części: 17721,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 2 – Zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkolenia dla asystentów sędziów zatrudnionych w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Kielcach1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług hotelowych i gastronomicznych oraz sal konferencyjnych na potrzeby szkolenia dla asystentów sędziów zatrudnionych w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Kielcach (pakiet konferencyjny) zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 3b do SWZ.
2) Maksymalna liczba uczestników szkolenia wynosi 61 osoby a minimalna gwarantowana liczba to 45 osób. Ostateczna liczba osób, zostanie przedstawiona Wykonawcy co najmniej
5 dni roboczych przed planowanym wydarzeniem
3) Zamawiający wymaga, aby obiekt w którym będzie realizowana usługa zlokalizowany był poza granicami miasta Kielce w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Sądu Okręgowego w Kielcach. Pomiar odległości dokonywany za pomocą najkrótszej drogi dojazdu od budynku Sądu Okręgowego w Kielcach, ul. Seminaryjska 12a do miejsca realizacji za pomocą portali internetowych, umożliwiających pomiar odległości, tj. www.googlemaps.pl (odległość mierzona w linii drogowej)
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.5.) Wartość części: 46231,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21341,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37858,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21341,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa KaJa Jacek Przybylski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881292441
7.3.3) Ulica: A. Necla 4/16
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
dostęp do sal, noclegi i wyżywienie. Firma BC@O Polska 1 sp. z o.o., ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21341,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-28 do 2024-10-29Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49732,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82533,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49732,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa KaJa Jacek Przybylski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881292441
7.3.3) Ulica: ul. A. Necla 4/16
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
dostęp do sal, noclegi i wyżywienie. Firma BC@O Polska 1 sp. z o.o., ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49732,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-05 do 2024-12-06| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |