Sukcesywna dostawa owoców i warzyw na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Zawierciu w IV kwartale 2024 r. – 3 części

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00549256
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00549256/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-16 13:52
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81c2afe9-c8cf-4a3d-8a07-f878029b18db
Identyfikator
6491129863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Warzywa, owoce i orzechyZiemniakiWarzywaOwoce i orzechy

Wykonawcy

3 przyznane

GLOSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 0
6930 PLN
GLOSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 1
19 619,78 PLN
GLOSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 2
7242,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549256 z dnia 2024-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa owoców i warzyw na potrzeby Domu Pomocy Społecznej
w Zawierciu w IV kwartale 2024 r. – 3 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000686470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RZEMIESLNICZA

1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.zawiercie.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dps.zawiercie.powiat.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/965563

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa owoców i warzyw na potrzeby Domu Pomocy Społecznej
w Zawierciu w IV kwartale 2024 r. – 3 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81c2afe9-c8cf-4a3d-8a07-f878029b18db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549256

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038872/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Sukcesywna dostawa owoców i warzyw do Domu Pomocy Społecznej w Zawierciu w IV kwartale 2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490571

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0044/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Ziemniaki
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ziemniaków. Wyszczególniona w Załączniku nr 3A do SWZ (tj. Formularz asortymentowo-cenowy dla Części 1) ilość asortymentu jest wielkością szacunkową, jaką Zamawiający zamierza zakupić w całym okresie obowiązywania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.) Wartość części: 9600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Warzywa
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw (marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, buraki czerwone, rzodkiewka, cebula, por, rabarbar, kalafior, kapusta czerwona, kapusta biała, kapusta pekińska, ogórek kiszony, kapusta kiszona, pieczarki, ogórek zielony szklarniowy, cukinia, pomidory, papryka kolorowa, fasolka szparagowa, fasola Jaś, czosnek, koper zielony, pietruszka natka, szczypiorek, sałata zielona masłowa, sałata lodowa, rzepa biała podłużna, brokuł seler naciowy). Wyszczególniona
w Załączniku nr 3B do SWZ (tj. Formularzu asortymentowo-cenowym dla Części 2) ilość asortymentu jest wielkością szacunkową, jaką Zamawiający zamierza zakupić w całym okresie obowiązywania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03221000-6 - Warzywa

4.5.5.) Wartość części: 15336,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – Owoce
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców (jabłka, banany, pomarańcze, winogrona, cytryny, gruszki, brzoskwinie, mandarynki). Wyszczególniona w Załączniku nr 3C do SWZ (tj. Formularz asortymentowo-cenowy dla Części 3) ilość asortymentu jest wielkością szacunkową, jaką Zamawiający zamierza zakupić w całym okresie obowiązywania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03222000-3 - Owoce i orzechy

4.5.5.) Wartość części: 6069,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6930,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6930,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6930,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOSTER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492302594

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka

7.3.4) Miejscowość: Zawiercie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6930,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2024-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19619,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19619,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19619,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOSTER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492302594

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka

7.3.4) Miejscowość: Zawiercie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19619,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2024-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7242,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7242,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7242,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOSTER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492302594

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka

7.3.4) Miejscowość: Zawiercie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7242,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2024-12-31
2024-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy