„Bieżące utrzymanie infrastruktury drogowej Nadleśnictwa Przedbórz w zakresie oczyszczania poboczy i rowów”

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przedbórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00549491
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00549491/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-16 14:27
Lokalizacja
Przedbórz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-317650b8-8056-49de-b3ce-c779ce42c87d
Identyfikator
7720012673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie trawnikówUsługi ogrodniczeUsługi usuwania chwastów

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW JANUSRadoszyce, PL · lot 0
69 652,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549491 z dnia 2024-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Bieżące utrzymanie infrastruktury drogowej Nadleśnictwa Przedbórz w zakresie oczyszczania poboczy i rowów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przedbórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590019206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 50

1.5.2.) Miejscowość: Przedbórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-570

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 685 40 10

1.5.8.) Numer faksu: 44 685 40 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedborz@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedborz.lodz.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-317650b8-8056-49de-b3ce-c779ce42c87d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Bieżące utrzymanie infrastruktury drogowej Nadleśnictwa Przedbórz w zakresie oczyszczania poboczy i rowów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-317650b8-8056-49de-b3ce-c779ce42c87d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549491

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00320032/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Bieżące utrzymanie infrastruktury drogowej Nadleśnictwa Przedbórz w zakresie oczyszczania poboczy i rowów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469911

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177297,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednokrotne, obustronne, mechaniczne wykoszenie poboczy, zjazdów, mijanek, skarp i przeciwskarp rowów dróg leśnych na długości ok. 105,5 km i szerokości ok. 3 m (z każdej strony) wraz z rozdrobnieniem roślinności i usunięciem jej poza pas oczyszczanych dróg. Szacowana łączna powierzchnia koszenia wynosi ok. 633 204 m2.
Wykonanie usługi ma przyczynić się do poprawienia stanu technicznego dróg
leśnych Nadleśnictwa Przedbórz.

Zakres prac obejmuje:
- jednokrotne, obustronne koszenie i oczyszczenie poboczy, zjazdów, mijanek, składnic, skarp, przeciwskarp i rowów z traw, chwastów oraz usuwanie samosiewów drzew i krzewów (o średnicy do ok. 5 cm) w pasie o szerokości do ok. 3 m (z każdej strony) od krawędzi jezdni wraz z rozdrobnieniem roślinności;
- obustronne mulczowanie i rozdrabnianie roślinności, których średnica przewyższa możliwość skoszenia – usługa polegająca na skoszeniu górnej warstwy zieleni i rozdrobnieniu jej do takiego stopnia, że nie będzie konieczności wywozu odpadów;
- odkrzaczanie/karczowanie z pozostawieniem biomasy w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, poza pasem drogi leśnej.
- dokaszanie przy znakach, słupkach, drzewach i urządzeniach leśnych.

Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Przedbórz na terenie leśnictw: Nosalewice, Grobla, Wierzchlas, Wymysłów, Piskorzeniec, Bobrowniki, Kluczewsko, Reczków, Papiernia, Skórnice, Fałków. Ostateczne miejsce wykonania usługi wskazywać będzie miejscowy leśniczy/podleśniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69652,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164633,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69652,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JANROL Jarosław Janus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260745767

7.3.3) Ulica: NADWORÓW

7.3.4) Miejscowość: Radoszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 26-230

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69652,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi