Przebudowa ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów
Gmina Hrubieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00549563
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00549563/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 14:40
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d23175cd-17ce-4844-91cf-8d84d0bba4e7
- Identyfikator
- 9191735733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00549563 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d23175cd-17ce-4844-91cf-8d84d0bba4e71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d23175cd-17ce-4844-91cf-8d84d0bba4e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549563
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071245/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji „Przebudowa ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów ”.
Zakres prac obejmuje:
- zdemontowanie istniejącego ogrodzenia (podmurówka, słupki murowane oraz stalowe panele), utylizację materiałów porozbiórkowych i budowę nowego ogrodzenia stalowego z paneli wraz z bramą wjazdową i furtką wejściową (Zamawiający posiada własne zasoby materiałowe w postaci stalowych paneli wraz z słupkami, bramę wjazdową i furtkę wejściową do wykonania ww zadania i zostaną one przekazane Wykonawcy po zawarciu umowy),
- utwardzenie gruntu przy budynku Urzędu Gminy Hrubieszów przez ułożenie kostki brukowej polegające na robotach rozbiórkowych, utylizacji materiałów porozbiórkowych, robotach ziemnych, ustawieniu krawężników, obramowań, wykonaniu nawierzchni utwardzenia, robotach wykończeniowych oraz rozebraniu i ponownym ułożeniu kostki na wjeździe do placu Urzędu Gminy, zamontowaniu stojaka na rowery.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
Dokumentacja projektowa zał. nr 3 swz.
Ponadto dokumentacja projektowa obejmuje swoim zakresem budowę trzech masztów flagowych które nie są objęte zamówieniem.
Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 4 swz.
Roboty powinny być wykonane zgodnie z przepisami prawa i sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną 161 926,07 zł., złożona przez Producent Materiałów Budowlanych Jacek Szumiata, ul. Antonówka 3A, 22-500 Hrubieszów, przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, która wynosi 150 000,00 zł i zamawiający nie może jej zwiększyć.| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |