Budowa windy osobowo-towarowej w zabytkowym budynku stanowiącym siedzibę Oddziału Leczniczo – Rehabilitacyjnego w Grębaninie

Powiat Kępiński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00550443
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00550443/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-17 10:16
Lokalizacja
Kępno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2177a0a6-8490-4ebc-b553-7c5e7b54d823
Identyfikator
6192019753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty sanitarneWindy

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA KMIEĆOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
587 841,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550443 z dnia 2024-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy osobowo-towarowej w zabytkowym budynku stanowiącym siedzibę Oddziału Leczniczo – Rehabilitacyjnego w Grębaninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Kępno

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 0627828900

1.5.8.) Numer faksu: 0627828901

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno oraz bip.powiatkepno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa windy osobowo-towarowej w zabytkowym budynku stanowiącym siedzibę Oddziału Leczniczo – Rehabilitacyjnego w Grębaninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2177a0a6-8490-4ebc-b553-7c5e7b54d823

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031118/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa windy osobowo-towarowej w zabytkowym budynku stanowiącym siedzibę Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408487

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AB.272.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 478260,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa windy osobowo-towarowej w zabytkowym budynku stanowiącym siedzibę Oddziału Leczniczo – Rehabilitacyjnego w Grębaninie.
W zakres zadania wchodzi:
Wykonanie robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych mających na celu wykonanie szybu windowego zapewniającego komunikację w obrębie poszczególnych kondygnacji obiektu oraz dostawę i montaż dźwigu osobowo-towarowego.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ:
1) Projekty budowlane (załącznik nr 10 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 11 do SWZ)
3) Przedmiary robót, będące załącznikiem do SWZ stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 12 do SWZ),
4)Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 9 do SWZ)
Dokumentacja techniczna na powyższe zadanie została wykonana przez: Pracownię Projektową Sebastian Stanisławski ul. Ciepła 15a/27, Wrocław
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a) zawiadomienie o zakończeniu robót (zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego)
Realizacja robót budowlanych prowadzona będzie w czynnym obiekcie. Do obowiązku wykonawcy należeć będzie także zaplanowanie realizacji robót budowlanych tak, aby w jak najmniejszym stopniu zakłóciło to działanie Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie.
Budynek objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a) dokonanie odbiorów technicznych i branżowych (jeżeli jest wymagane odrębnymi przepisami)
b) dokonanie odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego
c) w przypadku wprowadzenia przez Wykonawcę podczas realizacji istotnych zmian, w stosunku do których wymagane będzie opracowania dokumentacji zamiennej, Wykonawca ma obowiązek wykonania projektu zamiennego lub jego zlecenia do biura projektowego. Koszt za wykonanie projektu zamiennego ponosi wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

42416100-6 - Windy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587841,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676229,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587841,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „EXDACH” Małgorzata Kmieć

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221937257

7.3.3) Ulica: Al. Powstańców Wlkp. 36

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wlkp.

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587841,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane