„Dostawa nabiału i produktów tłuszczowych do Centrum Alzheimera w Warszawie w 2025 r.”
CENTRUM ALZHEIMERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00550629
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00550629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-17 10:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f31257e-565b-4a99-a5da-5015ab0ba531
- Identyfikator
- 5213604078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MlekoSer twarogowy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550629 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa nabiału i produktów tłuszczowych do Centrum Alzheimera w Warszawie w 2025 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM ALZHEIMERA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142945331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wilanowska 257
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-730
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 228431922
1.5.8.) Numer faksu: 228431930
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ca.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ca.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f31257e-565b-4a99-a5da-5015ab0ba5311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa nabiału i produktów tłuszczowych do Centrum Alzheimera w Warszawie w 2025 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f31257e-565b-4a99-a5da-5015ab0ba531
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040454/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 dostawa nabiału i produktów tłuszczowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CA/TP/02/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału i produktów tłuszczowych
do Centrum Alzheimera w Warszawie w 2025 r., których szczegółowy zakres
i przedmiot został określony w OPZ, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15511000-3 - Mleko
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15542100-0 - Ser twarogowy
15511000-3 - Mleko
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu został błędnie przygotowany formularz cenowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZw zakresie wskazania gramatury produktów, które nie występują na rynku, a Zamawiający nie dopuścił w odpowiedzi na pytania Wykonawcy zmiany gramatury. W występującym w sprawie stanie faktycznym nie jest możliwe sprostowania pytania, gdyż otwarcie ofert zostało wyznaczone na dzień 18.10.2024 r. (nie zostanie dotrzymany 2 dniowy termin udzielenia odpowiedzi wskazany w ustawie Prawo zamówień publicznych).
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |