Remonty nawierzchni bitumicznych w ramach zadania pn.: "Modernizacja ulic na terenie miasta Koszalina"
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00550710
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00550710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-17 11:12
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a73334c2-ef3d-473c-8fc9-a1e1465d936e
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550710 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni bitumicznych w ramach zadania pn.: "Modernizacja ulic na terenie miasta Koszalina"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a73334c2-ef3d-473c-8fc9-a1e1465d936e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni bitumicznych w ramach zadania pn.: "Modernizacja ulic na terenie miasta Koszalina"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a73334c2-ef3d-473c-8fc9-a1e1465d936e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006972/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remonty nawierzchni bitumicznych na terenie miasta Koszalina w ramach zadania pn.: "Modernizacja ulic w mieście Koszalin"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484901
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.30.2024.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty związane z wykonaniem remontów nawierzchni bitumicznych w ramach zadania "Modernizacja ulic na terenie miasta Koszalina".
2. Zamówienie swoim zakresem obejmuje (dotyczy zakresu podstawowego i prawa opcji):
- rozbiórka istniejących nawierzchni;
- remont nawierzchni bitumicznych;
- remont nawierzchni ciągów pieszych, zjazdów;
- regulacja wysokościowa elementów sieci uzbrojenia terenu;
- remont obrzeży i krawężników;
- remont poboczy;
- odtworzenie pętli indukcyjnych;
- odtworzenie oznakowania poziomego.
1) Remontem w zakresie podstawowym zostaną objęte ulice:
a) ul. Młyńska,
b) ul. Chrząszczyńskiego,
c) ul. Barlickiego,
d) ul. Fałata,
e) ul. Skowronków,
f) ul. Lubiatowska
2) Remontem w zakresie prawa opcji zostaną objęte ulice:
a) ul. Kwiatkowskiego,
b) ul. Władysława IV – ul. Akademicka,
c) ul. Sportowa,
d) ul. Kolejowa.
3. Zasady i warunki zastosowania prawa opcji zostały szczegółowo opisane w § 17 Projektu umowy (Załącznik Nr 7 do SWZ).
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia podstawowego oraz prawa opcji określa SWZ wraz z załącznikami.
UWAGA:
1) Załączone dokumenty zawierają wytyczne dla Wykonawcy robót, jego obowiązki i zasady wykonania wszelkich robót zgodnie z oczekiwaniami nałożonymi na niego w przedmiocie zamówienia.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze SWZ wraz z załącznikami oraz obowiązującymi przepisami i normami.
2) Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy w zakresie objętym proponowaną ceną ofertową obejmuje także:
- organizację, zabezpieczenie, ubezpieczenie i zagospodarowanie placu budowy,
- zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań i odbiorów,
- doprowadzenie placu budowy do należytego stanu i porządku po zakończeniu budowy,
- wywiezienie gruzu na składowisko odpadów i utylizację odpadów/urobku,
- opracowanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas trwania robót,
- utrzymanie porządku w trakcie realizacji robót oraz systematyczne porządkowanie miejsca wykonywania robót,
- uczestniczenia w wyznaczonych przez Zamawiającego spotkaniach i naradach w celu omówienia spraw związanych z realizacją zadania oraz w okresie gwarancji i rękojmi.
3) Informowanie z odpowiednim wyprzedzeniem dysponentów sieci (w szczególności MWiK Sp. z o.o. w Koszalinie) o zamierzonych terminach rozpoczęcia robot. Wykonawca zobowiązuje się do ścisłej współpracy z dysponentami sieci podczas wykonywania przez nich prac i uzyskanie ewentualnych niezbędnych odbiorów.
4) Wykonawca powinien zapewnić dostęp do posesji zlokalizowanych przy realizacji inwestycji.
5) Zamawiający wymaga bezwzględnej obecności na budowie kierownika robót.
6) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, w sytuacji gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu w domyśle towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1552754,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1567814,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1552754,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych "Infrabud" Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366494441
7.3.3) Ulica: Zwycięstwa 16
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-033
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1552754,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |