Przystosowanie budynku SP ZOZ w Kodrębie dla potrzeb osób niepełnosprawnych
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00550778
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00550778/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-17 11:26
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a10ca4d-4e30-4807-b0e4-b1dafe650f5f
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550778 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku SP ZOZ w Kodrębie dla potrzeb osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie budynku SP ZOZ w Kodrębie dla potrzeb osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a10ca4d-4e30-4807-b0e4-b1dafe650f5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550778
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przystosowanie budynku SP ZOZ w Kodrębie dla potrzeb osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521478
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przystosowanie budynku SP ZOZ w Kodrębie dla potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie:
Modernizacja przedsionka i klatki schodowej
a) Roboty remontowe,
b) Obudowy filarów płytami gk,
c) Posadzki z wykładziny rulonowej pvc z wywinięciem na ściany,
d) Nadproża – belki stalowe z obudową z płyt g-k,
e) Instalacje elektryczne i oświetlenie,
f) Wykończenia wewnętrzne,
g) Wymiana balustrady schodowej,
Montaż platformy schodowej wewnętrznej o parametrach nie gorszych niż:
h) Napęd Elektryczno – linowy, Prędkość jazdy [m/s] 0,11, Zasilanie [V] 1x230, Moc silnika [kW] 0,75÷1,1, Kąt nachylenia szyny [⁰] 0 – 60, Głośność pracy [dB] < 60, Zabezpieczenia: Aktywna podłoga – system przeciwzgnieceniowy, Antypoślizgowy podest, Rampy najazdowe na obu krawędziach podestu, Barierki i rampy zabezpieczające przed zjechaniem z podestu, Blokada kluczykowa na platformie i kasetach przywoławczych, Przycisk awaryjny STOP na platformie, Poręcz na ścianie platformy ułatwiająca wjazd,
i) Tor jezdny Krzywoliniowy Długość toru jezdnego [m] ~13, Montaż toru jezdnego W ciągu biegów schodowych do ściany, zakręt na spoczniku montowany na słupkach kotwionych do posadzki Ilość zakrętów 2x 90°, Ilość przystanków 2 przystanki Parking dolny Bezpośrednio na wprost przed schodami Parking górny Przy krawędzi ostatniego stopnia (platforma nie wyjeżdża poza bieg schodowy) Udźwig [kg] 225 Wymiar podestu [mm] 700x750 z krótkimi klapami najazdowymi 150 mm Składanie/rozkładanie Automatyczne, Przywołanie platformy na przystankach Za pomocą kaset radiowych – 2 szt. Sterowanie na platformie przyciski, Wykończenie Tor jezdny stalowy, malowany proszkowo na kolor RAL 7035 lub RAL 9007, Platforma malowana na kolor RAL 7035 lub RAL 9007, Słupki stalowe, malowane proszkowo na kolor RAL 7035 lub RAL 9007 Szerokość szyny platformy montowanej do ściany [mm] ~120, Szerokość złożonej platformy [mm] ~360, Szerokość silnika z torowiskiem na górnym końcu prowadnicy [mm] ~200,
Montaż platformy schodowej zewnętrznej o parametrach nie gorszych niż:
j) Napęd Elektryczno – linowy, Prędkość jazdy [m/s] 0,11, Zasilanie [V] 1x230, Moc silnika [kW] 0,75÷1,1, Kąt nachylenia szyny [⁰] 0 – 60, Głośność pracy [dB] < 60, Zabezpieczenia: Aktywna podłoga – system przeciwzgnieceniowy, Antypoślizgowy podest, Rampy najazdowe na obu krawędziach podestu, Barierki i rampy zabezpieczające przed zjechaniem z podestu, Blokada kluczykowa na platformie i kasetach przywoławczych, Przycisk awaryjny STOP na platformie, Poręcz na ścianie platformy ułatwiająca wjazd, Udźwig [kg] 225 Wymiar podestu [mm] 700x750 z krótkimi klapami najazdowymi 150 mm Składanie/rozkładanie Automatyczne, Przywołanie platformy na przystankach Za pomocą kaset radiowych – 2 szt. Sterowanie na platformie przyciski, Wykończenie Tor jezdny stalowy, malowany proszkowo na kolor RAL 7035 lub RAL 9007, Platforma malowana na kolor RAL 7035 lub RAL 9007, Słupki stalowe, malowane proszkowo na kolor RAL 7035 lub RAL 9007 Szerokość szyny platformy montowanej do ściany [mm] ~120, Szerokość złożonej platformy [mm] ~360, Szerokość silnika z torowiskiem na górnym końcu prowadnicy [mm] ~200,
k) Dostarczenie na potrzeby dokumentacji UDT pomiarów elektrycznych oraz protokołu budowlanego.
l) Przeprowadzenie odbioru technicznego UDT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34514700-0 - Platformy ruchome
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono ze względu na brak złożonych ofert.| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |