„Remont łazienek w KWP zs. w Radomiu ( piętro I i II) ”

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00550864
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00550864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-17 11:47
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03c08e72-04f4-4afa-a9ad-ce0d39a03a9f
Identyfikator
7962234609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550864 z dnia 2024-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont łazienek w KWP zs. w Radomiu ( piętro I i II) ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 47 701 22 3103

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont łazienek w KWP zs. w Radomiu ( piętro I i II) ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03c08e72-04f4-4afa-a9ad-ce0d39a03a9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015659/46/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont łazienek w KWP zs. w Radomiu (piętro I i II)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517634

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 43/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 97882,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont łazienek w KWP zs. w Radomiu ( piętro I i II) ”
ROBOTY BĘDĄ WYKONYWANE W CZYNNYM OBIEKCIE
Adres którego dotyczy zamówienie:
KWP Radom, ul.11go Listopada 37-59, 26-600 Radom
Zakres robót :
Wykonanie robót zgodnie z przedmiarami i SWZ.
Obowiązek skompletowania i dostarczenia dokumentów odbiorowych na dzień rozpoczęcia odbioru spoczywa na wykonawcy.
WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST DO WYKONANIA:
Zakres robót - remont instalacji kanalizacji sanitarnej i łazienek
Branża instalacje sanitarne:
Wymiana instalacji sanitarnej
Wymiana urządzeń sanitarnych w łazienkach
Czyszczenie podejść do urządzeń sanitarnych
Próba ciśnieniowa instalacji wody
Wywiezienie gruzu i zbędnych zdemontowanych elementów
Branża budowlana:
Rozebranie posadzek i okładziny ścian z płytek ceramicznych,
Uzupełnienie ubytków powierzchni betonowych
Warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej
Okładziny podłogowe z płytek z kamieni sztucznych o regularnych kształtach na zaprawie klejowej cienkowarstwowej;
Okładziny ścian z płytek na zaprawie klejowej
Spoinowanie płytek ceramicznych fugą barwioną
Czyszczenie i malowanie farbami emulsyjnymi sufitów i ścian
Montaż drzwi płycinowych
Sufity podwieszane z płytami z włókien mineralnych z rastrami o wymiarach 600x600 mm
Ścianki z HPL wewnętrzne systemowe.
Branża elektryczna:
Przed przystąpieniem do robót branży budowlanej zdemontować oprawy oświetleniowe. wyłączniki oświetlenia i gniazda elektryczne . Przewody odpowiednio zabezpieczyć.
Oprawy , wyłączniki i gniazda zamontować ponownie po wykonaniu robót budowlanych.
Oprawy w sufitach podwieszanych wymienić na oprawy LED zgodnie z przedmiarem robót. Wykonać pomiar skuteczności ochrony przeciwporażeniowej.
Zakres robót określają załączone przedmiary.
Roboty będą prowadzone w czynnym obiekcie, prace należy wykonywać po godzinie 15.00 w dni poniedziałek – piątek, sobota cały dzień - organizacja robót musi zapewnić minimalną uciążliwość dla Zamawiającego.
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana przed podpisaniem umowy zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu kosztorys ofertowy uproszczony w celach informacyjnych .




Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za teren budowy od chwili przejęcia placu budowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane