Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej
Ministerstwo Finansów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00550964
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00550964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-17 12:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44af81e8-9915-4371-8b99-3a5e5b64d1dc
- Identyfikator
- 5260250274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00550964 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Finansów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002217
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 12
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-916
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/finanse
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mf.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/1707821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44af81e8-9915-4371-8b99-3a5e5b64d1dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00255522/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Kamizelki kuloodporne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: C/591/24/BIW/B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa:
1.1. 45 kamizelek kulo- i odłamkoodpornych noszonych na ubraniu na potrzeby Służby Celno-Skarbowej wraz z ukompletowaniem:
1.1.1 kompletem poszycia kamizelki na ubraniowej - 1 kpl.;
1.1.2 wkładami balistycznymi (przód, tył) - 1 kpl.;
1.1.3 balistyczną ochroną krocza - 1 szt.;
1.1.4 ładownicą na 1 magazynek do pistoletu CZ P-10C używanego przez Zamawiającego - 2 szt.;
1.1.5 nerką taktyczną - 1 szt.;
1.1.6 napisem Służba Celno-Skarbowa - 2 szt.;
1.1.7 torbą transportową - 1 szt.
2.2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określony został:
2.2.1 w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do PPU;
2.2.2 w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących załącznik D do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195955,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195955,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195955,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBAWA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7440004276
7.3.3) Ulica: Staroprzygodzka 117
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195955,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
okres realizacji - 50 dni roboczych od dnia akceptacji przez Zamawiającego projektu, o którym mowa w § 1, jednak nie później niż do 23 grudnia 2024 r.; Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza jest "innym rodzajem" w rozumieniu określenia statusu firmy| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |