Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim - GRUPA 3

Gmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00551149
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00551149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-17 12:47
Lokalizacja
Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-643fadd3-f73b-4f5f-83bb-a3eb917ed4e4
Identyfikator
8882890200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi społeczneUsługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi edukacji specjalnej

Wykonawcy

1 przyznane

Elżbieta ChybcińskaBrześć Kujawski, PL · lot 0
10 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551149 z dnia 2024-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim - GRUPA 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384643507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewska 5,

1.5.2.) Miejscowość: Brześć Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-880

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: (54)4169936

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bops@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzeskiops.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-643fadd3-f73b-4f5f-83bb-a3eb917ed4e4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim - GRUPA 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-643fadd3-f73b-4f5f-83bb-a3eb917ed4e4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009457/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim - GRUPA 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOPS.260.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim – GRUPA 3.
Zamówienie dotyczy zapewnienia bieżącej działalności Świetlicy Integracyjno – Terapeutycznej Dla Dzieci I Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług z zakresu terapii integracji sensorycznej i skierowane są do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym uczniów/dzieci w wieku przedszkolnym, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane ze względu na dany rodzaj niepełnosprawności, oraz dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych wydawane ze względu na niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim (orzeczenia te są wydawane przez zespół orzekający działający w publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym poradni specjalistycznej) poprzez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu tj. terapeuty integracji sensorycznej, wykonywanych w miejscu Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży ul. Królewska 5, 87-880 Brześć Kujawski od 23 września 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.
4.3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
1) Usługa z zakresu terapii integracji sensorycznej – świetlica
Zajęcia prowadzone będą w formie indywidualnej terapii w wymiarze:
- terapii integracji sensorycznej dla każdego uczestnika: łącznie 130h.
W ramach terapii sensorycznej 4h diagnozy dla każdego nowego uczestnika realizowane zgodnie z harmonogramem ustalonym z Kierownikiem Świetlicy Integracyjno - Terapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Brześciu Kujawskim.
Na diagnozę składają się między innymi: wywiad z rodzicami dotyczący przebiegu ciąży i porodu, dotychczasowego rozwoju dziecka, stanu zdrowia, przebytych chorób (1h), wypełnienie przez rodziców kilku kwestionariuszy dotyczących funkcjonowania sensoryczno – motorycznego dziecka (1h), testy i próby kliniczne, czyli polecenie dziecku wykonania kilku zadań pozwalających ocenić jego napięcie mięśniowe, równowagę, koordynację, czucie ciała (1h), obserwacja spontanicznej aktywności dziecka na sali terapeutycznej (1h).
Do zadań terapeuty integracji sensorycznej oprócz świadczenia w/w usług będzie należało przygotowanie materiałów dydaktycznych, harmonogramów realizowanych zajęć, prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy zleceniobiorcy – protokołu) oraz informowania go o przypadkach nieobecności uczestnika na zajęciach.
Miejsce świadczenia usług.
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlicy Integracyjno – Terapeutyczna Dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
Harmonogram zajęć dla terapeuty:
a) terapia integracji sensorycznej – 130h w okresie : 23 września 2024 r. – 31 grudzień 2024 r.
b) W/w usługi będą prowadzone zgodnie z ustaleniami Zamawiającego w przedziale godzinowym od 07.00 do 18.00, 6 dni w tygodniu, w dniach od poniedziałku do soboty.
c) Szczegółowe plany harmonogramów spotkań zostaną uzgodnione z Wykonawcą po podpisaniu umowy/umów.
d) Za wykonaną usługę Zamawiający dokona wypłaty wynagrodzenia ze środków własnych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych
Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Oferta Wykonawców, nie zawierająca pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu zostanie odrzucona. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do: [x] wszystkich części zamówienia.
Zamawiający określa następujące wymagania odnośnie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę:
Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, obejmujące bezpośrednie, fizyczne wykonanie wszystkich usług z zakresu terapii integracji sensorycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25350,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elżbieta Chybcińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881060761

7.3.4) Miejscowość: Brześć Kujawski

7.3.5) Kod pocztowy: 87-880

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2024-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi