Rewitalizacja obszarów miejskich wraz z działaniami na sieci wodociągowej
GMINA ŚCINAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00551695
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00551695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-17 14:26
- Lokalizacja
- Ścinawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93c46bdb-2ee0-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6922261396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551695 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja obszarów miejskich wraz z działaniami na sieci wodociągowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚCINAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647564
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 17
1.5.2.) Miejscowość: Ścinawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@scinawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.scinawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/163626/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja obszarów miejskich wraz z działaniami na sieci wodociągowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93c46bdb-2ee0-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376015
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. Budowa budynku sanitariatów na terenie przystani miejskiej w Ścinawie4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 1140373,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw na terenie przystani miejskiej w Ścinawie4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39113600-3 - Ławki
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 114492,46 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw „PZd1” w mieście Ścinawa- działka nr 544/43, obr. 2 m. Ścinawa4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 15786,89 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw „Pld2” w mieście Ścinawa- działka nr 544/43, obr. 2 m. Ścinawa4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 21325,60 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw „PZm3” w mieście Ścinawa- działka nr 544/43, obr. 2 m. Ścinawa4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 9601,95 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup, dostawa i montaż ławek i koszy na odpady na terenach rekreacyjnych w Ścinawie4.5.3.) Główny kod CPV: 45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 73100,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych monitoringu pracy sieci wodociągowej w układzie strefowym4.5.3.) Główny kod CPV: 38420000-5 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów
4.5.5.) Wartość części: 600000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełnienie nadzoru inwestorskiego4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 43770,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert dla danych części niepodlegających odrzuceniu przewyższyły kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. części zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach części nr 7 wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 14
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach części nr 8 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |