Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych wraz z pełną infrastrukturą na Osiedlu Wiosennym w Ścinawie”

GMINA ŚCINAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00551727
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00551727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-17 14:31
Lokalizacja
Ścinawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-711df8a5-1740-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6922261396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551727 z dnia 2024-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych wraz z pełną infrastrukturą na Osiedlu Wiosennym w Ścinawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚCINAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 17

1.5.2.) Miejscowość: Ścinawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-330

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@scinawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.scinawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/159585/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych wraz z pełną infrastrukturą na Osiedlu Wiosennym w Ścinawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-711df8a5-1740-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221465/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa dróg gminnych wraz z pełną infrastrukturą na Osiedlu Wiosennym w Ścinawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej oraz dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy dróg gminnych na tzw. Osiedlu Wiosennym w Ścinawie.
2) Szacunkowa długość dróg to 5.240,00 m.
3) Przedmiot zamówienia będzie polegać na:
- modernizacji istniejącej nawierzchni jezdni gruntowej ulepszonej na nawierzchnię asfaltową,
- budowie lub przebudowie poboczy,
- budowie lub przebudowie zjazdów publicznych,
- budowie lub przebudowie odwodnienia,
- przebudowie kolidującej infrastruktury, jeśli zajdzie taka koniczność.
- budowie chodników,
- budowie oświetlenia drogowego,
- budowie kanałów technologicznych,
- budowie sieci kanalizacji sanitarnej,
- budowie sieci kanalizacji deszczowej służącej drodze,
- rozbudowie sieci wodociągowej,
- przebudowie zjazdów indywidualnych,
- docelowej organizacji ruchu,
- w razie potrzeby sporządzenie pełnej dokumentacji i uzyskaniu ZRID.
4) Dokumentacji projektowa winna być podzielona na min. 4 etapy (uzgodnione pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą na etapie realizacji przedmiotu zamówienia), sukcesywnie przekazywana (wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami, pozwoleniami) Zamawiającemu i umożliwiająca etapowanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższyła kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.
2024-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi