Rozbudowa remizy strażackiej w Wygnańczycach.
Gmina Wschowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00551739
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00551739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-17 14:33
- Lokalizacja
- Wschowa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49ef02d2-e5ab-4f97-bdf2-18ecc0fdf1d4
- Identyfikator
- 9251931551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551739 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa remizy strażackiej w Wygnańczycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wschowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wschowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 655408600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wschowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawschowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9892271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa remizy strażackiej w Wygnańczycach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49ef02d2-e5ab-4f97-bdf2-18ecc0fdf1d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040901/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa remizy strażackiej w Wygnańczycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520848
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 712083,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i przebudowa budynku remizy strażackiej w Wygnańczycach – etap II. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Wygnańczyce nr 35, gmina Wschowa, województwo lubuskie, powiat wschowski, działka o numerze ewidencyjnym 102/1, obręb ewidencyjny 081203_5.0015 Wygnańczyce.
2. Zadanie realizowane w ramach WPF: „Rozbudowa remizy strażackiej w Wygnańczycach”.
3. Aktualnie rozbudowywana część budynku remizy strażackiej jest w stanie surowym otwartym.
4. Inwestycja realizowana na podstawie Decyzji pozwolenia na budowę nr 31/2022 z dnia 07.02.2022r. (Decyzje powiązane: Decyzja z dnia 09.07.2024 r., znak: SOB.6740.167.2024; Decyzja z dnia 20.08.2024 r., znak:SOB.6740.185.2024).
5. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu rozbudowy i przebudowy budynku remizy strażackiej w Wygnańczycach – etap II, w zakres których wchodzą następujące roboty:
1) Roboty w zakresie instalacji elektrycznych:
Do wykonania cały zakres prac zgodnie z dokumentacją oprócz bednarki w ławach fundamentowych.
2) Roboty w zakresie instalacji sanitarnych:
Do wykonania cały zakres prac zgodnie z dokumentacją.
3) Roboty budowlane: zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, z wyłączeniem robót budowlanych wykonanych w ramach zamówienia: „ROZBUDOWA BUDYNKU REMIZY STRAŻACKIEJ W WYGNAŃCZYCACH- stan surowy” (znak sprawy: RZP.271.12.2023),
Pozostałe zapisy w SWZ, Rozdział III Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262300-4 - Betonowanie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert,tj.do 14-10-2024r.dogodz. 13:00 ww. postępowaniu wpłynęła jedna (1) oferta złożona przez:Przedsiębiorstwo Snela Sp. z o.o., ul. Wodna 16, 64-030 Śmigiel, z ceną oferty: 811.800,00 zł .
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 500.000,00 zł brutto.
Oferta najwyżej oceniona z ceną 811.800,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do najniższej oferty, w związku z powyższym unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 811800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 811800,00 PLN
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |