Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla adresów: Koreańska 1, Pęgowska 14, Szczytnicka 47 i Żmigrodzka 225 we Wrocławiu
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00551743
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00551743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-17 14:33
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17c033f1-2725-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551743 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla adresów: Koreańska 1, Pęgowska 14, Szczytnicka 47 i Żmigrodzka 225 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla adresów: Koreańska 1, Pęgowska 14, Szczytnicka 47 i Żmigrodzka 225 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17c033f1-2725-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361472
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki, z uwagi na fakt, że usługi dystrybucji energii elektrycznej mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych. Obiekty, do których odnosi się przedmiot zamówienia, podłączone są do sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD), pod postacią Tauron Dystrybucja S.A.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/WR/47/2024/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 309553,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów będących własnością Gminy Wrocław, reprezentowaną przez Wrocławskie Mieszkania sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Namysłowskiej 8; 50-304 Wrocław.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy.
Dystrybucja energii elektrycznej realizowana będzie na potrzeby obiektów mieszczących się pod wskazanymi adresami:
• Koreańska 1; 55-010 Wrocław
• Szczytnicka 47; 50-382 Wrocław
• Pęgowska 14; 51-180 Wrocław
• Żmigrodzka 225; 51-180 Wrocław
Charakterystyka poszczególnych punktów:
Koreańska 1 nr PPE 590322415103218804
• Grupa taryfowa – C21
• Zamawiana moc umowna – 185 kW
• Napięcie znamionowe [V] – 400
• Moc przyłączeniowa [kW] – 107
• Układ pomiarowy 3 fazowy półpośredni
• Współczynnik mocy tgϕ – 0,4
• Średnioroczne zużycie energii – 37 000 kWh
Szczytnicka 47 nr PPE 590322415102158965
• Grupa taryfowa – G11
• Zamawiana moc umowna – 25 kW
• Napięcie znamionowe [V] – 400
• Moc przyłączeniowa [kW] – 51,5
• Układ pomiarowy 3 fazowy półpośredni
• Współczynnik mocy tgϕ – 0,4
• Średnioroczne zużycie energii – 4200 kWh
Pęgowska 14 nr PPE 590322415103671906
• Grupa taryfowa – C11
• Zamawiana moc umowna – 38 kW
• Napięcie znamionowe [V] – 400
• Moc przyłączeniowa [kW] – 60
• Układ pomiarowy 3 fazowy półpośredni
• Współczynnik mocy tgϕ – 0,4
• Średnioroczne zużycie energii – 7100 kWh
Żmigrodzka 225 nr PPE 590322415101361137
• Grupa taryfowa – G11
• Zamawiana moc umowna – 65 kW
• Napięcie znamionowe [V] – 400
• Moc przyłączeniowa [kW] – 65
• Układ pomiarowy 3 fazowy półpośredni
• Współczynnik mocy tgϕ – 0,4
• Średnioroczne zużycie energii – 37 000 kWh
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik do niniejszego zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAURON Dystrybucja S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110202860
7.3.3) Ulica: Podgórska 25A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309553,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-06 do 2028-09-06| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |