"Zakup wyposażenia do samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach zadania „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu ..."".
GMINA OJRZEŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00551774
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00551774/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-17 14:40
- Lokalizacja
- Ojrzeń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7edab12-fc65-490f-8ce8-9d5a9e19f60b
- Identyfikator
- 5661874365
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551774 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup wyposażenia do samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach zadania „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu ..."".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OJRZEŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ciechanowska 27
1.5.2.) Miejscowość: Ojrzeń
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-456
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ojrzen.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ojrzen.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7edab12-fc65-490f-8ce8-9d5a9e19f60b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Zakup wyposażenia do samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach zadania „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu ..."".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7edab12-fc65-490f-8ce8-9d5a9e19f60b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551774
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013329/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu zarządzania klęskami i katastrofami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II. „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza”, Działania 2.4: „Dostosowanie do zmian klimatu”, programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do samochodu ratowniczo-gaśniczego
w ramach zadania „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz
z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu zarządzania klęskami i katastrofami”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |