Interwencyjny, awaryjny remont dwóch łazienek i korytarza na drugim piętrze kamieniczek części biurowej Muzeum Gdańska.

Muzeum Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00551800
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00551800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-17 14:45
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-898e2648-9a7f-4740-9920-e313223bbfeb
Identyfikator
5831012014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ KONKELChmielno, PL · lot 0
153 067,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00551800 z dnia 2024-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Interwencyjny, awaryjny remont dwóch łazienek i korytarza na drugim piętrze kamieniczek części biurowej Muzeum Gdańska.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Gdańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 46/47

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-831

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 573 31 28

1.5.8.) Numer faksu: +48 58 573 31 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@muzeumgdansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgdansk.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Interwencyjny, awaryjny remont dwóch łazienek i korytarza na drugim piętrze kamieniczek części biurowej Muzeum Gdańska.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-898e2648-9a7f-4740-9920-e313223bbfeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527078

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku zaistniałej awarii instalacji sanitarnej w toaletach na drugim piętrze Kamieniczek, w części biurowej Muzeum Gdańska, uszkodzenie rury spowodowało rozległe i nieodwracalne zniszczenia w obu łazienkach w tym zalanie i spuchnięcie ścian, odpadnięcie płytek, uszkodzenie podłogi oraz instalacji elektrycznej. Wylewająca się woda spowodowała również uszkodzenia posadzki na korytarzu przy toaletach. Z uwagi na zakres zniszczeń wskazane jest wykonanie pilnego interwencyjnego remontu, w tym całkowitego remontu ścian, sufitu, podłóg, drzwi instalacji sanitarnej oraz elektrycznej w tych pomieszczeniach. Ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego który nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP-26.6.2024 (ZP-WR/03)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 147945,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 124445,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Całość zamówienia została podzielona na 2 odrębne części.
Ogłoszenie w ramach tego postępowania dotyczy części 1 zamówienia.

Część 1 zamówienia - usługa wykonania interwencyjnego, awaryjnego remontu dwóch łazienek i korytarza na drugim piętrze Kamieniczek części biurowej Muzeum Gdańska.
W związku z awarią instalacji wodnej toalet na drugim piętrze kamieniczek części biurowej Muzeum Gdańska, które spowodowało nieodwracalne zniszczenia należy wykonać remont części pomieszczeń – korytarza oraz toalet przy wykorzystaniu powierzonych przez Zamawiającego materiałów (płytki, gres).

W zakres prac wchodzi:
• Remont korytarza - 43 m2
• Remont łazienki damskiej - 7 m2
• Remont łazienki męskiej - 6,60 m2
przy wykorzystaniu powierzonych przez Zamawiającego materiałów (płytki, gres).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153067,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153067,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153067,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DARIUSZ KONKEL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KONKEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891936733

7.3.3) Ulica: Długa 11

7.3.4) Miejscowość: Chmielno

7.3.5) Kod pocztowy: 83-333

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153067,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-10
2024-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi