Zakup i dostawa routera SD-WAN, przełączników CISCO wraz z oprogramowaniem.
Konsulat Generalny RP w Kolonii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552078
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552078/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-17 17:21
- Lokalizacja
- Köln, DE
- Kraj zamawiającego
- DE
- ID przetargu
- ocds-148610-79235056-56dd-438d-b4e5-fed91e44300b
- Identyfikator
- 000000000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Infrastruktura sieciowa
Wykonawcy
1 przyznane
SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552078 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa routera SD-WAN, przełączników CISCO wraz z oprogramowaniem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Kolonii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Im Media Park 5C
1.5.2.) Miejscowość: Köln
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-670
1.5.5.) Kraj: Niemcy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: DEA23 - Köln), Kreisfreie Stadt
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolonia.administracja@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/niemcy/kolonia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/niemcy/kolonia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - inny zamawiający placówka zagraniczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa routera SD-WAN, przełączników CISCO wraz z oprogramowaniem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79235056-56dd-438d-b4e5-fed91e44300b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552078
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245788/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa routera SD-WAN, przełączników CISCO wraz z oprogramowaniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.KOL.741.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35920,11 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zakup i dostawa routera SD-WAN, przełączników CISCO wraz z oprogramowaniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35400 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35740 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35000 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sevenet S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832202053
7.3.3) Ulica: Juliana Tuwima
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-210
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35000 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |