”Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające II”
INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552121
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-17 19:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c91f0558-a172-4b88-8adf-b4f3e2e98c15
- Identyfikator
- 5252735962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552121 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
”Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369236544
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Foksal 17
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-372
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@instytutpileckiego.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.instytutpileckiego.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c91f0558-a172-4b88-8adf-b4f3e2e98c15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Negocjacje z jednym wykonawcą na podstawie treści art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023r., poz. 1605, 1720), dalej Pzp w zw. z art. 305 pkt 1 Pzp.
Zgodnie z treścią przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia
podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
W zamówieniu udzielonym na postawie ustawy w trybie podstawowym bez negocjacji znak sprawy: ZP.26.17.20231.1
przewidziano w Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00223201, opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumencie
ustalającym szacunkową wartość zamówienia - (wartość zamówienia -20%.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.44.2024.1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa Usługa cateringowa w ramach wydarzenia „weekend seniora”, organizowanego przez Zamawiającego w dniach:
05-06.10.2024 w Galerii Domu Kantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
w Załączniku nr 1 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 8) Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Wykonawca, do którego wystosowano, Zaproszenie do negocjacji na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp z przyczyn obiektywnych, wynikających ze wcześniejszych zobowiązań nie był zdolny do wykonania przedmiotu zamówienia w termie wyznaczonym przez Zamawiającego.
Wobec zaistnienia powyższych okoliczności, Zamawiający jest zobowiązany do unieważnienia przedmiotowego postępowania.
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |