Likwidacja barier transportowych - zakup samochodu specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej
Stowarzyszenie wspierania osób psychicznie chorych "EGIDA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552138
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552138/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-17 21:22
- Lokalizacja
- Kasina Wielka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66adf94f-f5d4-4c78-bfb5-e285fad7a267
- Identyfikator
- 7372062432
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552138 z dnia 2024-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Likwidacja barier transportowych - zakup samochodu specjalnie
przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie wspierania osób psychicznie chorych "EGIDA"
1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "DIANA"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120284237
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kasina Wielka 448
1.5.2.) Miejscowość: Kasina Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-741
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18/ 33 71 707
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: egidadps@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpskasinawielka.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66adf94f-f5d4-4c78-bfb5-e285fad7a2671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Likwidacja barier transportowych - zakup samochodu specjalnieprzystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66adf94f-f5d4-4c78-bfb5-e285fad7a267
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552138
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00487369/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Likwidacja barier transportowych -zakup samochodu specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529887
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa przedmiotu zamówienia:
Likwidacja barier transportowych -zakup samochodu specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej.
Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, nieużywanego, wolnego od wad prawnych oraz od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych samochodu typu mikrobus (8+1) do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej w ramach „Programu wyrównywanie różnic między regionami III” - obszar D. Zakup dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
34114400-3 - Minibusy
34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286752,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 286752,40 PLN
| 2024-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |