Opracowanie przez partnerów społecznych i nauczycieli kształcenia branżowego, w ramach koncepcji (...) w ramach zawodów w grupie II: technik dekarstwa przez nauczyciela
Ośrodek Rozwoju Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552234
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-18 07:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e4e075f-8de3-4879-803b-b3661811926b
- Identyfikator
- 7010211452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552234 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie przez partnerów społecznych i nauczycieli kształcenia branżowego, w ramach koncepcji (...) w ramach zawodów w grupie II: technik dekarstwa przez nauczyciela
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie przez partnerów społecznych i nauczycieli kształcenia branżowego, w ramach koncepcji (...) w ramach zawodów w grupie II: technik dekarstwa przez nauczyciela2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e4e075f-8de3-4879-803b-b3661811926b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214540/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Nabór ekspertów branżowych opracowujących koncepcję w zakresie standardów merytorycznych (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Opracowanie koncepcji i odbiór e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na usługę społeczną (Nr postępowania: WA-
ZUZP.2611.7.2024)
W zakresie części do terminu wyznaczonego przez Zamawiającego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
w związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie tej części
postępowania.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: WA-ZUZP.2611.7.2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WA-ZUZP.2611.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa społeczna polegająca na opracowaniu przez partnerów społecznych i nauczycieli kształcenia branżowego, w ramach koncepcji, standardów merytorycznych e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych w ramach zawodów w grupie II: technik dekarstwa przez nauczyciela
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wysłał Zaproszenie do negocjacji do Terapia Szkolenia Doradztwo. RIF. Robert Fleischer, natomiast propozycję ofertową złożył inny podmiot (podmiot niezaproszony) tj. Edukacja i Rynek Pracy S.C.| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |