Remont mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola- Wola Baranowska w km 7+743 (JNI010113882) nad rzeką Trześniówka w miejscowości Ślęzaki
Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552328
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-18 08:26
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-768e3a6e-0eb7-433f-8b24-8165b8b7af66
- Identyfikator
- 8671974785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552328 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola- Wola Baranowska w km 7+743 (JNI010113882) nad rzeką Trześniówka w miejscowości Ślęzaki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831205339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 20
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48158464910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpt@tarnobrzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdpt.nowadeba.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-768e3a6e-0eb7-433f-8b24-8165b8b7af661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola- Wola Baranowska w km 7+743 (JNI010113882) nad rzeką Trześniówka w miejscowości Ślęzaki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-768e3a6e-0eb7-433f-8b24-8165b8b7af66
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00272714/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola- Wola Baranowska w km 7+743 (JNI010113882) nad rzeką Trześniówka w miejscowości Ślęzaki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZD.2620.04.3024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 287230,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: ,,Remont mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1117R relacji Tarnowska Wola – Wola Baranowska w km 7+743 (JNI010113882) nad rzeką Trześniówka w miejscowości Ślęzaki”. Roboty budowlane dla przedmiotowej inwestycji realizowane będą na podstawie złożonego zgłoszenia robót. Inwestycja swym zakresem obejmuje remont mostu przy całkowitym zamknięciu odcinka drogi i skierowaniu ruchu na objazd tymczasowy innymi drogami publicznymi. Do Wykonawcy należy m.in. sporządzenie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres prac niezbędnych do wykonania) został określony jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami w tym w projekcie (część opisowa i rysunkowa), szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWOiR) oraz przedmiarze robót, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający informuje, że przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy. Przedmiar robót budowlanych, stanowiący podstawę sporządzenia kosztorysu, jest opracowaniem wtórnym w stosunku do projektu i specyfikacji technicznych i to nie on determinuje zakres prac objętych przedmiotem zamówienia (ma on za zadanie zobrazować skalę robót budowlanych oraz pomóc wykonawcom w oszacowaniu kosztów zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostało złożone trzy oferty. Najniższą cenę zaoferował Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlane STALMOST Sp. z o.o., ul. 1 Sierpnia 12, 37-450 Stalowa Wola – 517 988,12 zł. brutto. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia dysponuje kwotą: 290 040,00 zł. brutto. Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną. Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych: ,,Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517988,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1136610,41 PLN
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |