Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa dla 12 narzędzi informatycznych wskazanych przez Zamawiającego

Instytut Badań Edukacyjnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552407
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-18 08:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbb049c7-f448-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
5250008695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Testowanie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

SEQRED INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
183 122,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552407 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa dla 12 narzędzi informatycznych wskazanych przez Zamawiającego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Górczewska 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbb049c7-f448-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa dla 12 narzędzi informatycznych wskazanych przez Zamawiającego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbb049c7-f448-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

“Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284114

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBE/10/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184103,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Wykonawcę, na rzecz Zamawiającego, testów bezpieczeństwa dla 12 narzędzi informatycznych. Celem realizowanego zamówienia jest sprawdzenie odporności komponentów infrastruktury teleinformatycznej, systemów i procesów na próby przełamania zabezpieczeń, w sposób naśladujący zachowanie potencjalnych atakujących, a więc zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa narzędzi informatycznych objętych testami bezpieczeństwa.
Aplikacje, które zostaną objęte testami:
1) udoskonalony Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji,
2) zmodyfikowane narzędzie Aktywne formularze,
3) zmodyfikowane narzędzie do uwierzytelniania użytkowników “CAS”,
4) narzędzie do Zarządzania kwalifikacjami,
5) zmodyfikowane narzędzie do sprawozdawczości dla IC i PZZJ,
6) interkonektor BUR,
7) interkonektor POL-on,
8) portal kwalifikacje.gov.pl,
9) aplikacja Kompas,
10) aplikacja Kompas Szkolnictwa branżowego,
11) narzędzie do automatycznego wspomagania doradztwa (czatbot: Zeterka),
12) narzędzie inteligentnego wsparcia uczestników systemu (NIWUS).

4.5.3.) Główny kod CPV: 72254000-0 - Testowanie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183122,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474903,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183122,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEQRED INTERNATIONAL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223185453

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183122,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi