Przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie na potrzeby turnusów dokształcania zawodowego teoretycznego młodocianych pracowników oraz mieszkańców internatu jak i dzieci przebywających w Domu Wczasów

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-18 08:48
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28756285-c757-4b9a-bde8-b52925888837
Identyfikator
5971746087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW RĘBIASZMyślibórz, PL · lot 0
661 585,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552416 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie na potrzeby turnusów dokształcania zawodowego teoretycznego młodocianych pracowników oraz mieszkańców internatu jak i dzieci przebywających w Domu Wczasów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381031100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelecka 51

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsipomysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsipomysliborz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie na potrzeby turnusów dokształcania zawodowego teoretycznego młodocianych pracowników oraz mieszkańców internatu jak i dzieci przebywających w Domu Wczasów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28756285-c757-4b9a-bde8-b52925888837

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00429378/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie na potrzeby turnusów dokształcania zawodowego teoretycznego młodocianych pracowników oraz mieszkańców internatu jak i dzieci przebywających w DWDZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.43.2024.ReM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu posiłków oraz ich wydawaniu na potrzeby turnusów dokształcania zawodowego teoretycznego młodocianych pracowników oraz mieszkańców internatu i dzieci przebywających w Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661585,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661585,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661585,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H-U. JAR-MAR CENTRUM KSZTAŁCENIA WIEDZA DLA WSZYSTKICH RĘBIASZ JAROSLAW W SPADKU

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971078154

7.3.4) Miejscowość: MYŚLIBÓRZ

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661585,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi