Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu ulic i chodników powiatowych na terenie miasta Ropczyce i Sędziszów Młp. w sezonie zimowego utrzymania 2024/2025 z podziałem na zadania

POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552428
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-18 08:50
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7bfe238e-1c9d-487a-8c60-273c8fcd2b13
Identyfikator
8181463043
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

GRZEGORZ OZGAGlinik, PL · lot 1
238 116,24 PLN
GRZEGORZ OZGAGlinik, PL · lot 3
244 080 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552428 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu ulic i chodników powiatowych na terenie miasta Ropczyce i Sędziszów Młp. w sezonie zimowego utrzymania 2024/2025 z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581436

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 5

1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniadrogi@spropczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spropczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.spropczyce.pl/#/offer/65d5ea8e-0aa1-45ff-bcd5-11e00e9d293a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu ulic i chodników powiatowych na terenie miasta Ropczyce i Sędziszów Młp. w sezonie zimowego utrzymania 2024/2025 z podziałem na zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bfe238e-1c9d-487a-8c60-273c8fcd2b13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067657/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu ulic i chodników powiatowych na terenie miasta Ropczyce i Sędziszów Młp. w sezonie zimowego utrzymania 2024/2025 z podziałem na zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WD.272.1.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 450000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 - zimowe utrzymanie ulic powiatowych miasta Ropczyce: odśnieżanie, usuwanie śliskości realizowane przy użyciu następujących środków sprzętowo- transportowych i materiałów uszorstniających:
- pługopiaskarek z minimum dwoma osiami napędowymi ( wszystkie pojazdy o mocy powyżej 200 KM i piaskarce o ładowności powyżej 6 metrów sześciennych) pojazdy te winny być wyposażone w hydrauliczny docisk pługa.
- materiał uszorstniający zapewnia Zamawiający (mieszanka piasek 70% – sól 30% ).
Rozliczenie ulic miasta Ropczyce - stawka godzinowa – ilość godzin pracy piaskarki. Podstawą rozliczenia będzie raport z urządzania monitorującego GPS, przekazanego Wykonawcy po podpisaniu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 60000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 - zimowe utrzymanie chodników powiatowych miasta Ropczyce poprzez: odśnieżanie, usuwanie śliskości realizowane przy użyciu następujących środków sprzętowo- transportowych i materiałów uszorstniających:
- ciągników rolniczych lub komunalnych o mocy nie przekraczającej 75 KM, z podwieszoną posypywarką i pługiem czołowym jedno lub dwustronnym, Zamawiający dopuszcza również wykorzystanie kładów odśnieżarek ręcznych spalinowych itp.
Rozliczanie chodników odbywać się będzie ryczałtowo, za jeden wyjazd i 100% wykonanych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 - zimowe utrzymanie ulic powiatowych miasta Sędziszów Młp.: odśnieżanie, usuwanie śliskości realizowane przy użyciu następujących środków sprzętowo- transportowych i materiałów uszorstniających:
- pługopiaskarek z minimum dwoma osiami napędowymi ( wszystkie pojazdy o mocy powyżej 200 KM i piaskarce o ładowności powyżej 6 metrów sześciennych) pojazdy te winny być wyposażone w hydrauliczny docisk pługa.
- materiał uszorstniający zapewnia Zamawiający (mieszanka piasek 70% – sól 30% )
Rozliczenie ulic miasta Sędziszów Małopolski - stawka godzinowa – ilość godzin pracy piaskarki. Podstawą rozliczenia będzie raport z urządzania monitorującego GPS, przekazanego Wykonawcy po podpisaniu umowy..

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 60000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 4 - zimowe utrzymanie chodników powiatowych miasta Sędziszów Młp. poprzez: odśnieżanie, usuwanie śliskości realizowane przy użyciu następujących środków sprzętowo- transportowych i materiałów uszorstniających:
- ciągników rolniczych lub komunalnych o mocy nie przekraczającej 75 KM, z podwieszoną posypywarką i pługiem czołowym jedno lub dwustronnym, Zamawiający dopuszcza również wykorzystanie kładów odśnieżarek ręcznych spalinowych itp.
Rozliczanie chodników odbywać się będzie ryczałtowo, za jeden wyjazd i 100% wykonanych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W tej części zamówienia została złożona oferta której cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238116,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238116,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238116,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H. Grzegorz Ozga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181449818

7.3.4) Miejscowość: Glinik

7.3.5) Kod pocztowy: 39-106

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238116,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

. W tej części zamówienia nie złożono żadnej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244080 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H. Grzegorz Ozga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181449818

7.3.4) Miejscowość: Glinik

7.3.5) Kod pocztowy: 39-106

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31
2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi