Dostawa artykułów gospodarczych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552519
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552519/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-18 09:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3b3d412-d4df-4e15-930f-7fa7297df04a
Identyfikator
6792525795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akcesoria do odkurzaczyPreparaty czyszcząceRęczniki papierowe do rąkRoztwory myjące

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552519 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów gospodarczych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351375886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wielicka 265

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-663

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@usdk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzdrowia.pl/kontakt/ bip.usdk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://usdk.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów gospodarczych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3b3d412-d4df-4e15-930f-7fa7297df04a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552519

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504325

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-2-137/TP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 642969,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadania I Worki do odkurzaczy, szczegółowo opisane w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39713431-3 - Akcesoria do odkurzaczy

4.5.5.) Wartość części: 21195,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadania II Płyn do endoskopów, szczegółowo opisane w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39831240-0 - Preparaty czyszczące

4.5.5.) Wartość części: 16000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie III Ręczniki papierowe i czyściwa, szczegółowo opisane w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

4.5.5.) Wartość części: 32150,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie IV Płyny dla Działu Żywienia, szczegółowo opisane w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39831250-3 - Roztwory myjące

4.5.5.) Wartość części: 573624,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający błędnie przygotował załącznik numer 3.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (Kalkulacja cenowa – opis przedmiotu zamówienia). Zamawiający błędnie sprecyzował jednostkę miary oraz ilość zamawianą na 24 miesiące - Zamawiający nie doprecyzował, że za sztukę przyjmuje zbiorcze opakowanie handlowe produktu zamiast pojedynczego, jednostkowego opakowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdził niezgodność z zapisami SWZ we wszystkich złożonych ofertach. Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.

2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy