Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

Gmina Miedzichowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552603
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-18 09:33
Lokalizacja
Dziećmierowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ccc91d1-601f-4aef-8051-26f96eb96052
Identyfikator
7881918611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweSerweryUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania zabezpieczającegoSystemy i serwery informacyjneUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi szkolenia komputerowego

Wykonawcy

1 przyznane

PERCEPTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 0
351 836,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552603 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzichowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska

1.5.2.) Miejscowość: Dziećmierowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-361

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miedzichowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ccc91d1-601f-4aef-8051-26f96eb96052

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567600/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Cyberbezpieczny Samorząd Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501890

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego
w ramach „Cyberbezpieczny Samorząd”, dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
2.1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1.2.1. Obszar techniczny
1) UTM Unified Threat Management
2) Serwer: sprzęt serwerowy
3) Network Attached Storage NAS: serwer NAS wraz dyskami
4) UPS: urządzenie UPS
5) Zarządzalne urządzenia sieciowe z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X typ 1: przełącznik sieciowy
6) Oprogramowanie antywirusowe
7) Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych
8) Oprogramowanie SIEM Security Information and Event Management
9) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej
2.1.2.2. Obszar organizacyjny
1) Szkolenia dla działu IT typ 1
2) Szkolenia dla działu IT typ 2
3) Szkolenia dla działu IT typ 3
4) Szkolenia dla pracowników spoza działu IT typ 4

4.5.3.) Główny kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351836,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351836,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 351835,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Perceptus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291808578

7.3.3) Ulica: ul. Nowy Kisielin - Antoniego Wysockiego 10

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 66-002

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 351836,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy