Modernizacja instalacji gazowej w budynkach przy ul. Ściegiennego 8 oficyna prawa i lewa, Ściegiennego 9 oficyna, Pocztowa 34 oficyna i podłączenie budynku przy ul. Bałtyckiej 22 do sieci gazowej
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552709
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-18 09:55
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ab895f3-dc5e-4291-8149-bfea0c5db20c
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552709 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji gazowej w budynkach przy ul. Ściegiennego 8 oficyna prawa i lewa, Ściegiennego 9 oficyna, Pocztowa 34 oficyna i podłączenie budynku przy ul. Bałtyckiej 22 do sieci gazowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4309100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji gazowej w budynkach przy ul. Ściegiennego 8 oficyna prawa i lewa, Ściegiennego 9 oficyna, Pocztowa 34 oficyna i podłączenie budynku przy ul. Bałtyckiej 22 do sieci gazowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ab895f3-dc5e-4291-8149-bfea0c5db20c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 57/DZE/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 147595,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty instalacyjne, polegające na wykonaniu:
1) modernizacji instalacji gazowej w budynkach:
a) przy ul. Ściegiennego 8 oficyna prawa i lewa,
b) przy ul Ściegiennego 9 oficyna,
c) przy ul. Pocztowa 34 oficyna
polegającej na przebudowie instalacji w korytarzach piwnicznych oraz klatce schodowej z wyniesieniem gazomierzy na klatkę schodową, zgodnie z projektem technicznym opracowanym przez pracownię projektową A & R Pracownia Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. 26 kwietnia 81A/12
2) podłączenia budynku przy ul. Bałtyckiej 22 do sieci gazowej wraz z rozprowadzeniem instalacji w budynku, zgodnie z projektem technicznym opracowanym przez pracownię projektową ADKON Adrian Drzewucki z siedzibą w Szczecinie przy E. Bałuki 21/14 i warunkami Zakładu Gazowniczego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta. Wobec powyższego zamawiając zobligowany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |