Dostawa specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych – lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOŁCZKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552727
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-18 10:00
- Lokalizacja
- Wołczkowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa158bb3-99a7-4396-850d-32d24999a664
- Identyfikator
- 8512871570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osoboweSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552727 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych – lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOŁCZKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812690810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 17 B
1.5.2.) Miejscowość: Wołczkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-003
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospwolczkowo@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ospwolczkowo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa158bb3-99a7-4396-850d-32d24999a6641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych – lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa158bb3-99a7-4396-850d-32d24999a664
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP/ZP/1/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie z wyposażeniem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy – nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 18 października 2024r. o godzinie 9.00. upłynął termin składania ofert za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia i nie złożono żadnej oferty.
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |