Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej.
Gmina Łużna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552752
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552752/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-18 10:08
- Lokalizacja
- Łużna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cb24ea0-deb4-47e6-99d3-687e28bcd5b5
- Identyfikator
- 7381022314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552752 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łużna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892469
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łużna 634
1.5.2.) Miejscowość: Łużna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@luzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugluzna
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/luzna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cb24ea0-deb4-47e6-99d3-687e28bcd5b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552752
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009962/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 676532,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dróg gminnych terenie Gminy Łużna.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie poszczególnych zadań:
1) Zadanie nr I – Remont drogi gminnej 270740K w km od 00+100,00 do km 00+390,00
w miejscowości Biesna, Gmina Łużna.
2) Zadanie nr II – Remont drogi gminnej 270747K „Łużna – Wesołów Las” w miejscowości Łużna w km 0+010 – 0+110 oraz w km 0+185 – 0+566
3) Zadanie nr III – Remont drogi gminnej 270778K w km od 00+000,00 do km 00+140,00
w km od 00+338,00 do km 00+480,00 w km od 00+760,00 do km 00+799,00 w miejscowości Mszanka, Gmina Łużna.
2. Zakres robót obejmuje:
1) Zadanie nr I – W zakres robót budowlanych wchodzi wymiana nawierzchni. W miejscach przełomów przewiduje się wymianę konstrukcji istniejącej drogi warstwą mieszanki kruszywa niezwiązanego o CBR >25%, oraz współczynnikiem filtracji k>8m/dobę oraz podbudowy zasadniczej warstwą mieszanki kruszyw niezwiązanych C90/3. Zostanie wykonana warstwa wyrównawcza grubości 3cm AC8W oraz warstwa bitumiczna o grubości 6cm z mieszanki mineralno asfaltowej typu SMA 16 JENA. Warstwa ścieralna będzie miała szerokość 2,60 m. Obustronne pobocza szerokości 0,50 m zostaną ścięte i uzupełnione 15cm warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.
2) Zadanie nr II – W zakres robót budowlanych wchodzi wymiana nawierzchni. W miejscach przełomów przewiduje się wymianę konstrukcji istniejącej drogi warstwą mieszanki kruszywa niezwiązanego o CBR >25%, oraz współczynnikiem filtracji k>8m/dobę oraz podbudowy zasadniczej warstwą mieszanki kruszyw niezwiązanych C90/3. Zostanie wykonana warstwa wyrównawcza grubości 3cm AC8W oraz warstwa bitumiczna o grubości 6cm z mieszanki mineralno asfaltowej typu SMA 16 JENA. Warstwa ścieralna będzie miała szerokość 2,60 - 3,00 m. Obustronne pobocza szerokości 0,50 m zostaną ścięte i uzupełnione 15cm warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.
3) Zadanie nr III – W zakres robót budowlanych wchodzi wymiana nawierzchni. W miejscach przełomów przewiduje się wymianę konstrukcji istniejącej drogi warstwą mieszanki kruszywa niezwiązanego o CBR >25%, oraz współczynnikiem filtracji k>8m/dobę oraz podbudowy zasadniczej warstwą mieszanki kruszyw niezwiązanych C90/3. Zostanie wykonana warstwa wyrównawcza grubości 3cm AC8W oraz warstwa bitumiczna o grubości 6cm z mieszanki mineralno asfaltowej typu SMA 16 JENA. Warstwa ścieralna będzie miała szerokość 2,60 - 3,00 m. Obustronne pobocza szerokości 0,50 m zostaną ścięte i uzupełnione 15cm warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) projekty budowlane,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych –
c) przedmiary robót stanowiące element pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 693493,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1033703,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 693493,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 491932915
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 693493,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |