Modernizacja systemu CTTV w obiekcie Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku

ARENA GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00552770
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00552770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-18 10:12
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43bc6aa1-3c6d-4cda-9870-d3dbdd81f87c
Identyfikator
5842632507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń wideo

Wykonawcy

1 przyznane

"SPRINT" SPÓŁKA AKCYJNAOlsztyn, PL · lot 0
1 303 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552770 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja systemu CTTV w obiekcie Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ARENA GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220502292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@arenagdansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: arenagdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43bc6aa1-3c6d-4cda-9870-d3dbdd81f87c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu CTTV w obiekcie Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43bc6aa1-3c6d-4cda-9870-d3dbdd81f87c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG/ZP/01/08/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest:
2.1. Demontaż i utylizacja kamer monitoringu CCTV, sieciowych serwerów wizyjnych (VIP X1 XF), monitorów stacji operatorskich wraz z oprzyrządowaniem (dotyczy wszystkich demontowanych urządzeń); utylizacji nie będą podlegały urządzenia, co do których Zamawiający wyrazi wolę ich zatrzymania – te elementy Wykonawca przekaże protokolarnie Zamawiającemu,
2.2. Dostawa i montaż kamer monitoringu CCTV wraz z wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do prawidłowej instalacji i uruchomienia,
2.3. Dostawa i montaż mikrofonów do kamer zainstalowanych w obrębie murawy,
2.4. Dostawa i montaż monitorów dla stacji operatorskich,
2.5. Dostawa wszelkich licencji, haseł, kodów, uprawnień dostępowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemu BVMS Professional,
2.6. Wykonanie aktualizacji oprogramowania Bosch Video Management System, zarządzającego systemem monitoringu wizyjnego stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, z wersji posiadanej aktualnie przez Zamawiającego (wersja 9.0) do najnowszej wersji opublikowanej oficjalnie przez producenta, obowiązującej w momencie realizacji niniejszej modernizacji oraz zapewnienie serwisu producenta dla wymienianych urządzeń na okres minimum 5 lat lub na wydłużony okres wskazany w ofercie. Wykonawca musi umożliwić Zamawiającemu korzystanie z usług bezpośrednio u Producenta. Zamawiający musi posiadać uprawnienia pobierania i dostarczania aktualizacji oraz nowych wersji oprogramowania bezpośrednio od Producenta w okresie 3 lat licząc od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót nie zawierającego wad istotnych,
2.7. Usługi instalacji i/lub konfiguracji kamer, stanowisk komputerowych, macierzy oraz elementów sprzętowych systemu CCTV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50343000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1303800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2414275,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1303800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sprint S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390204115

7.3.3) Ulica: Jagiellończyka 26

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1303800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi