Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - nasadzenia zieleni w Parku im. W. Puchalskiego
gmina Śrem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552805
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552805/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-18 10:23
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-159ac518-e664-40b6-b49d-ad36ffc73d7d
- Identyfikator
- 7851661461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552805 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - nasadzenia zieleni w Parku im. W. Puchalskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: gmina Śrem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1
1.5.2.) Miejscowość: Śrem
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@srem.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srem.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/8d2bc508-5d16-406e-8039-bc650bab7b841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - nasadzenia zieleni w Parku im. W. Puchalskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-159ac518-e664-40b6-b49d-ad36ffc73d7d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552805
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011278/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - nasadzenia zieleni w Parku im. W. Puchalskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
nazwa programu: Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 nazwa projektu partnerskiego: Wsparcie małej retencji wodnej i rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury na obszarze Metropolii Poznań – Etap I Nazwa własna projektu Gminy Śrem: Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP.271.32.2024.BS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie nasadzeń drzew, krzewów i traw na terenie Miejskiego Parku Ekologicznego im. Włodzimierza Puchalskiego w Śremie na działkach nr ewid. 718/4 i 1239/5, 1246/4 i 1247.
Dokładne miejsca nasadzeń wskazane zostaną przez zamawiającego przed przystąpieniem do realizacji prac.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar załączony do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia będący załącznikiem nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77313000-7 - Usługi utrzymania parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65534,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112400,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65534,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIŚNIEWSKI PRACOWNIA GRZEGORZ WIŚNIEWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7851761010
7.3.3) Ulica: UL. MICKIEWICZA 63
7.3.4) Miejscowość: ŚREM
7.3.5) Kod pocztowy: 63-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65534,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |