Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych - naprawy ogólne, przeglądy okresowe oraz naprawy eksploatacyjne.
SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00552901
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00552901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-18 10:49
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc142b5e-8980-4e4b-a55a-bffc2821f694
- Identyfikator
- 6842127313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00552901 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych - naprawy ogólne, przeglądy okresowe oraz naprawy eksploatacyjne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370441499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 45
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 43 202 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pogotowie.ratunkowe@999krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.999krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc142b5e-8980-4e4b-a55a-bffc2821f6941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych - naprawy ogólne, przeglądy okresowe oraz naprawy eksploatacyjne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc142b5e-8980-4e4b-a55a-bffc2821f694
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037342/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych dla SPPR w Krośnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiot zamówienia był objęty postępowaniem prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1) - ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP00304140 z dnia 26.04.2024 r. W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Zamawiający unieważnił postępowanie (art. 255 pkt. 1 Pzp) - ogłoszenie o wyniku postępowania nr 2024/BZP00319041 z dni 10.05.2024 r.
Zgodnie z art. 305 pkt. 2 Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Pierwotne warunki zamówienia objętego niniejszym postępowaniem nie zostały w istotny sposób zmienione.
Z wybranym Wykonawcą w dniu 20.09.2024 r. zostały przeprowadzone negocjacje.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-eed0f871-0201-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPPR-ZP/8/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 45631,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawy ogólne, przeglądy okresowe oraz naprawy eksploatacyjne, w tym:
- wykonywanie zleconych napraw w pojazdach, wynikających z bieżącego użytkowania, wypadków lub kolizji drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa "EKO AUTO" S.C. Kamil Supel, Jan Supel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 684-263-79-36
7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 4
7.3.4) Miejscowość: Korczyna
7.3.5) Kod pocztowy: 38-420
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56127,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |