Klimatyzacja Oddziałów Szpitalnych budynku „A” IV-V piętro
WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00553072
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00553072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-18 11:51
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59a09cec-af30-4290-bdc9-4ce96bd20147
- Identyfikator
- 7952066984
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553072 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Klimatyzacja Oddziałów Szpitalnych budynku „A” IV-V piętro
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Monte Cassino 18
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wszp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wszp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Klimatyzacja Oddziałów Szpitalnych budynku „A” IV-V piętro2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59a09cec-af30-4290-bdc9-4ce96bd20147
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082749/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Klimatyzacja Oddziałów Szpitalnych budynku A IV-V piętro
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444737
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/30/TP2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 487804,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Etap I – Wykonanie projektu technicznego (wykonawczego) robót budowlanych na wykonanie systemu klimatyzacji typu VRF – pomieszczeń 4 i 5 piętra budynku „A” (wg. Załączonych rzutów pięter do OPZ), wraz z wykonaniem inwentaryzacji stanu istniejącego substancji budowlanej w niezbędnym zakresie projektowanej instalacji.
1) sporządzenia wszystkich analiz, badań, ekspertyz niezbędnych do zaprojektowania i realizacji inwestycji
2) sporządzenia wszelkich wymaganych prawem opracowań i uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz innych decyzji koniecznych do realizacji inwestycji
3) opracowania i przekazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej dla wykonanej inwestycji – 2 egz.
Etap II - Wykonanie robót budowlanych i montażowo-instalacyjnych, zgodnie z opracowanym projektem, w tym:
1) prace zabezpieczające teren robót,
2) roboty budowlane, w tym m.in.: roboty konstrukcyjne pod jednostki zewnętrzne urządzeń, wykonanie otworów w ścianach i stropach oraz prowadzenie niezbędnych instalacji, przejść ppoż.,
3) wykonanie instalacji: chłodniczej, odprowadzenia skroplin, elektrycznej (zasilającej instalację – jednostki wewnętrzne i zewnętrzne), a także prace odtworzeniowe, usunięcie szkód powstałych przy wykonywaniu robót,
4) montaż czujników temperatury i regulatorów oraz termoregulatorów (w przypadku takiej potrze-by do poprawnego działania układu chłodniczo), elementów bezprzewodowego sterowania,
5) montaż jednostek klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach,
6) doprowadzenie miejsc wykonywania prac do stanu pierwotnego, uszczelnienie przejść, uzupełnienie tynkiem i malowanie ścian, uprzątnięcie pomieszczeń,
7) przeprowadzenie prób szczelności,
8) napełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym,
9) uruchomienie klimatyzatorów sprawdzenie poprawności ich działania,
10) przeszkolenie Użytkowników w zakresie obsługi,
11) dostarczenie Zamawiającemu niezbędnych dokumentów tj.: dokumentacji powykonawczej, kart materiałowych zastosowanych materiałów i urządzeń, protokołów przeprowadzonych prób: szczelności, instalacji elektrycznej, DTR urządzeń, kart gwarancyjnych urządzeń, skróconej instrukcji obsługi klimatyzatorów.
12) wykonanie dokumentacji powykonawczej (w przypadku gdy zaszły zmiany w stosunku do projektowanej),
13) zapewnienie gwarancji jakości i rękojmi wraz z serwisem w okresie gwarancji zamontowanych urządzeń (usunięcie ujawnionych wad lub usterek).
Gwarancja jakości obejmuje: wszelkie prace i roboty budowlane, dostarczone i wbudowane materiały i urządzenia, w tym instalacje objęte przedmiotem zamówienia.
14) Wykonanie przeglądów serwisowych przez cały okres udzielonej gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632220,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936030,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 632220,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "EL KLIM" Rafał Białogłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7922075872
7.3.3) Ulica: Rzeplin, nr 46
7.3.4) Miejscowość: Rzeplin
7.3.5) Kod pocztowy: 37-560
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kierowanie robotami budowlanymi
Nazwa i adres podwykonawcy: BIPROKON Agnieszka SZYCHULSKA, Ostrów 491, 37-700 Przemyśl
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 632220,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |