Remont dwóch budynków wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków gm. Bobrowo

GMINA BOBROWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00553136
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00553136/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-18 12:04
Lokalizacja
Bobrowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1497b881-8c32-4386-adb5-9c2d832cdeae
Identyfikator
8741683605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL DĄBROWSKIGolub-Dobrzyń, PL · lot 0
889 487,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553136 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch budynków wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków gm. Bobrowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOBROWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 27

1.5.2.) Miejscowość: Bobrowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-327

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564913350

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bobrowo.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bobrowo.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1497b881-8c32-4386-adb5-9c2d832cdeae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dwóch budynków wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków gm. Bobrowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1497b881-8c32-4386-adb5-9c2d832cdeae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553136

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033402/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont dachu, elewacji oraz kominów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Grzybnie oraz remont dachu budynku mieszkalnego w Chojnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 778546,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont dwóch budynków wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków gm. Bobrowo” zwane dalej „robotami budowlanymi”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ – dokumentacja projektowa.
3. Zakres robót budowlanych prowadzonych w ramach niniejszej inwestycji obejmuje: Remont dwóch budynków wpisanych
do Gminnej Ewidencji Zabytków gm. Bobrowo w następującym zakresie:
1) Remont dachu, elewacji oraz kominów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Grzybnie:
- remont konstrukcji dachu wraz wymianą pokrycia dachu na blachodachówkę
- remont kominów, montaż wkładów frezowanie, przemurowanie
- wymiana wskazanej stolarki okiennej i drzwiowej,
- remont elewacji wraz z cokołem kamiennym
- remont schodów zewnętrznych, zadaszeń, balustrad
- wykonanie opaski zewnętrznej
2) Remont dachu na budynku mieszkalnego w Chojnie:
- remont dachu wraz wymianą pokrycia dachu na blachodachówkę
- remont miejscowy ścian
- remont kominów, przemurowanie
Pracami budowalnymi są objęte pomieszczenia mieszkalne, który na cały okres robót należy zabezpieczyć przed odpadami atmosferycznymi oraz pozostaną użytkowane w trakcie prac budowlanych.
4. Termin wykonania zamówienia: do 11 miesięcy od daty podpisania umowy.
5. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji umowy uregulowane są w Projekcie umowy stanowiącej załącznik
do SWZ.
6. Miejsce wykonania zamówienia: Grzybno 17 i Chojno 20, Gmina Bobrowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 889487,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1080701,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 889487,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOM-PLAST Karol Dąbrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030037861

7.3.3) Ulica: ul. Słuchajska 4

7.3.4) Miejscowość: Golub Dobrzyń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 889487,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane