IR.ZP.271.22.2024 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów
GMINA GRYBÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00553151
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00553151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-18 12:06
- Lokalizacja
- Grybów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1034fc6-f744-429d-bd46-058decd86802
- Identyfikator
- 7343515546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553151 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
IR.ZP.271.22.2024 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYBÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892268
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33
1.5.2.) Miejscowość: Grybów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 448 42 10
1.5.8.) Numer faksu: 18 445 04 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrybow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagrybow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-grybow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
IR.ZP.271.22.2024 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1034fc6-f744-429d-bd46-058decd86802
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001668/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów.
2. Zamówienie objęte jest dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – Rozświetlamy Polskę w ramach zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów”.
3. Zakres zamówienia obejmuje wymianę 841 sztuk opraw oświetleniowych nieenergooszczędnych na oprawy typu LED. W ramach prac należy zdemontować i zutylizować 841 sztuk istniejących nieenergooszczędnych opraw oraz zamontować odpowiednio 841 sztuk fabrycznie nowych wolnych od wad opraw oświetleniowych o parametrach nie gorszych od minimalnych wymagań technicznych oraz mocach zgodnych z zestawieniem wraz z wymianą wysięgników (koszt własny gminy) w ilości 632 sztuk w celu poprawy wyników oświetlenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone było na roboty budowlane współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – Rozświetlamy Polskę w ramach zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grybów”. W związku ze zmianą przedmiotowego projektu co do zakresu, warunków i terminu realizacji zamówienia unieważnia się przedmiotowe postępowanie.| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |