Dostawa oprogramowania do projektowania, wytwarzania i zarządzania dokumentacją projektową wraz z wdrożeniem dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

Politechnika Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00553158
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00553158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-18 12:09
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f65a7237-6c19-464a-844f-02f770e58782
Identyfikator
5840203593
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)Usługi wdrażania oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

DPS SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
305 409 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553158 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania do projektowania, wytwarzania i zarządzania dokumentacją projektową wraz z wdrożeniem dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 11/12

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wimio@pg.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wimio.pg.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/982627

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania do projektowania, wytwarzania i zarządzania dokumentacją projektową wraz z wdrożeniem dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f65a7237-6c19-464a-844f-02f770e58782

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237705/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dostawa oprogramowania do projektowania, wytwarzania i zarządzania dokumentacją projektową wraz z wdrożeniem dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/192/005/D/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 301357,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do projektowania, wytwarzania i zarządzania dokumentacją projektową wraz z wdrożeniem dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie 3-dniowego wdrożenia i skonfigurowania systemu. Wdrożenie odbędzie się w siedzibie Zamawiającego, stacjonarnie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji oraz ilości zamawianych pakietów oprogramowania zostały wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiących załącznik nr 4 do niniejszej SWZ
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we
wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
5. Przedmiot umowy dostarczony do Zamawiającego jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych i gotowy do eksploatacji, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów oraz nie jest przedmiotem żadnych praw osób trzecich. Koszty transportu oraz ubezpieczenia ponosi Wykonawca.
6. Oprogramowanie będące przedmiotem zamówienia muszą spełniać co najmniej wymagania wyszczególnione przez Zamawiającego w SWZ, w szczególności w załączniku nr 4 do SWZ. Ponadto muszą być wolne od wszelkich wad rozumianych jako niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia. Licencje muszą pochodzić z legalnego kanału dystrybucji, a dokumenty licencyjne oraz inne dokumenty dające prawo do korzystania ze wsparcia technicznego producenta muszą umożliwiać Zamawiającemu korzystanie ze wsparcia technicznego w sposób zgodny z powszechnie obowiązującym prawem oraz z uwzględnieniem warunków zawartych w dokumentach licencyjnych producenta oprogramowania.
7. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie zaoferowanego oprogramowania, charakteryzując je poprzez wskazanie: producenta oraz modelu lub nr katalogowego lub nazwy, wersji oferowanego oprogramowania albo innych informacji jednoznacznie identyfikujących oferowany przedmiot zamówienia.
Dane powinny umożliwić Zamawiającemu identyfikację oferowanego oprogramowania.
8. Okres gwarancji/ wsparcia technicznego: 24 miesiące na warunkach określonych Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48321000-4 - Pakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305409,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312738,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305409,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DPS Software sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511634331

7.3.3) Ulica: Marynarska 15

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-674

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305409,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji: 21 dni roboczych
2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy