Świadczenie usług druku materiałów wydawniczych Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w 2024 roku
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00553336
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00553336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-18 12:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-359674e7-9f24-419c-b142-3d5d7fb7d6b2
- Identyfikator
- 5252167765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553336 z dnia 2024-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług druku materiałów wydawniczych Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w 2024 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016274699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warecka 1a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-034
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pism@pism.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pism.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-359674e7-9f24-419c-b142-3d5d7fb7d6b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług druku materiałów wydawniczych Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w 2024 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-359674e7-9f24-419c-b142-3d5d7fb7d6b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224011/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenia usług druku materiałów wydawniczych Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w 2024 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458681
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BO.26.3.2024
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 114009,19
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług druku materiałów wydawniczych Zamawiającego wraz z dostarczeniem ich do jego siedziby.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, określony jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Zamówienia wykonawcze udzielane będą na podstawie umów wykonawczych, odpowiednio do aktualnych potrzeb Zamawiającego oraz zgodnie z postanowieniami umowy ramowej, zasadami sztuki drukarskiej, współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi normami i przepisami.
4. Specyfikacja zamówień wykonawczych zostanie określona w zapytaniu ofertowym przekazywanym Wykonawcom, z którymi zawarto umowę ramową.
5. Zamawiający w Opisie Przedmiotu Zamówienia określił szacunkową liczbę zamawianych usług (zamówień wykonawczych) w celu wyceny ofert, która następnie posłuży do opracowania ich rankingu i wyboru Wykonawców, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa. Wskazany Formularz wyceny służyć będzie porównaniu ofert, natomiast na etapie wyboru Wykonawców realizujących zamówienia wykonawcze w procedurze konkurencyjnej, Wykonawcy będą uprawnieni do zmniejszenia cen jednostkowych.
6. Przedmiotem zamówień wykonawczych będzie druk materiałów wydawniczych techniką offsetową lub cyfrową.
7. Szczegóły dotyczące realizacji udzielania zamówień wykonawczych zawarte są we wzorze Umowy ramowej stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79810000-5 - Usługi drukowania
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105481,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135412,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105481,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Poligrafii sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001324791
7.3.3) Ulica: M. Spisaka 37
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114009,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający zgodnie z dokumentami zamówienia zawarł umowę ramową z dwoma Wykonawcami. Dane drugiego z Wykonawców.SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU OLEJNIK Piotr Olejnik (PHU OLEJNIK Piotr Olejnik)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011149759
7.3.3) Ulica: Szwankowskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-318
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114009,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31
| 2024-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |