Dostawy warzyw i owoców oraz ziemniaków do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

ZAKŁAD KARNY W CIESZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00553871
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00553871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-18 15:26
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd89a6d6-3255-4e66-8469-f3ece88f6854
Identyfikator
5481057073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WarzywaJabłkaZiemniaki

Wykonawcy

2 przyznane

MARIUSZ WOŹNIAKCzarnocin, PL · lot 0
107 559,38 PLN
DARIA BANACHCharsznica, PL · lot 1
69 657 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00553871 z dnia 2024-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy warzyw i owoców oraz ziemniaków do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W CIESZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319776

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_cieszyn@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd89a6d6-3255-4e66-8469-f3ece88f6854

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


zakład karny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy warzyw i owoców oraz ziemniaków do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd89a6d6-3255-4e66-8469-f3ece88f6854

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221927/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa warzyw, owoców i ziemniaków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.17.2024.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 182693,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców. nomenklatura wg Wspólnego Słownika Zamówień: kod CPV , 03221000-6 w następującym asortymencie i ilościach:
L.p. Nazwa j.m. Ilość
1. Kapusta biała kg. 5500
2. Kapusta czerwona kg. 1100
3. Kapusta włoska kg. 100
4. Buraki ćwikłowe kg. 5350
5. Marchew kg. 12400
6. Cebula kg. 6500
7. Pietruszka korzeniowa kg. 3500
8. Seler korzeniowy kg. 3500
9. Por kg. 550
10. Kapusta kwaszona kg. 3800
11. Pomidor kg. 100
12. Czosnek kg. 90
13. Jabłko kg. 5000
14. Ogórek kwaszony Kg. 1500
15. Pieczarki Kg. 200

4.5.3.) Główny kod CPV: 03221000-6 - Warzywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03222321-9 - Jabłka

4.5.5.) Wartość części: 104044,27 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa ziemniaków, wg Wspólnego Słownika Zamówień: kod CPV 03212100-1, w następujących ilościach:

L.P. Nazwa j.m. ilość
1 Ziemniaki kg 62000

4.5.3.) Główny kod CPV: 03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.) Wartość części: 78649,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107559,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139219,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107559,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260345080

7.3.4) Miejscowość: Czarnocin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107559,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69657 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102858 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69657 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolno Warzywnicze Daria Banach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 123181383

7.3.4) Miejscowość: Ciszowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69657 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2024-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy