Usługa kompleksowego zorganizowania grupowego wyjazdu studyjnego do Czarnogóry

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00554127
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00554127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-20 11:38
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69d20475-2bcc-43a3-be50-d479e26954bb
Identyfikator
5342369656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejUsługi biur podróży i podobne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554127 z dnia 2024-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowego zorganizowania grupowego wyjazdu studyjnego do Czarnogóry

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141132577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pszczelińska 99

1.5.2.) Miejscowość: Brwinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 0

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzjawinska@milegal.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kcer.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kcer-brwinow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowego zorganizowania grupowego wyjazdu studyjnego do Czarnogóry

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69d20475-2bcc-43a3-be50-d479e26954bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068456/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Usługi kompleksowego zorganizowania zagranicznych grupowych wyjazdów studyjnych - na potrzeby Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie (zamówienie udzielane w częściach)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAF.26.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 52000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa kompleksowego zorganizowania grupowego wyjazdu studyjnego do Czarnogóry
Przedmiotem postępowania jest Usługa kompleksowego zorganizowania wyjazdu studyjnego do Czarnogóry dla grupy 21 osób w terminie 22-25 października 2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48998 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93000 PLN

2024-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi