Dostawa i montaż 408 wodomierzy oraz przełożenie i konfiguracja z modułem radiowym
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554228
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-21 07:41
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbcc2273-79fc-453b-a7bb-01a4dc86bcf2
- Identyfikator
- 6423147363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554228 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż 408 wodomierzy oraz przełożenie i konfiguracja z modułem radiowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 94 865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbcc2273-79fc-453b-a7bb-01a4dc86bcf21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż 408 wodomierzy oraz przełożenie i konfiguracja z modułem radiowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbcc2273-79fc-453b-a7bb-01a4dc86bcf2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002276/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa i montaż 408 wodomierzy oraz przełożenie i konfiguracja z modułem radiowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0041.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 319066,08 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 49066,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 408 wodomierzy do zimnej wody R100/R50 DN15 oraz przełożenie i konfiguracja z modułem radiowym po 5 latach użytkowania umożliwiającym komunikację w standardzie Wireless MBUS T1 oraz T2 (PN-EN13757) do mieszkań komunalnych wraz z plombowaniem wodomierza dwoma plombami.
Zamawiający posiada własny system do odczytu wodomierzy umożliwiający komunikację w standardzie Wireless MBUS T1 oraz T2 (PN-EN13757) dlatego wodomierze mają mieć możliwość wykorzystania modułów radiowych po 5 latach użytkowania.
Obowiązki Wykonawcy:
1) dostarczenie i zamontowanie nowych wodomierzy R100/R50 DN15 w mieszkaniach zgodnie z dwukrotnym terminem montażu ustalonym w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godziny 09.00 do 19.00. W przypadku braku możliwości wejścia do mieszkania Wykonawca powiadamia Zamawiającego (Administrację Zasobu Budynków Nr 1, Administrację Zasobu Budynków Nr 2) w celu ustalenia daty udostępnienia mieszkania,
2) wywieszenie na tablicach ogłoszeń w budynku informacji o wykonywanych robotach w zasobach mieszkalnych Zamawiającego,
3) demontaż wodomierzy w zasobach mieszkalnych Zamawiającego,
4) zaplombowanie każdego wodomierza dwoma plombami zatrzaskowymi,
5) wypełnienie dwóch egzemplarzy protokołu, wpisując numer wodomierza zdemontowanego oraz montowanego oraz ich stanów na dzień wymiany, ponadto w protokole należy zapisać numer modułu radiowego i plomb. Protokół musi zostać podpisany przez Wykonawcę oraz użytkownika lokalu. Jeden egzemplarz protokołu Wykonawca przekazuje użytkownikowi lokalu, którego dotyczyły prowadzone roboty, drugi egzemplarz przekazuje Zamawiającemu,
6) dwukrotna próba skontaktowania się z użytkownikiem lokalu; po pierwszej nieskutecznej próbie Wykonawca pozostawi pisemne powiadomienie (z numerem telefonu) o wymianie wodomierza i prośbą o kontakt w celu umówienia terminu wymiany. W przypadku gdy użytkownik lokalu nie skontaktuje się z Wykonawcą w terminie 7 dni, Wykonawca zawiadomi pisemnie Zamawiającego w celu ustalenia terminu wejścia do lokalu.
Po drugim terminie wymiany wodomierzy zostanie dokonany odczyt początkowy zamontowanych wodomierzy.
Wykonawca nie demontuje indywidualnych ekranów, zasłon, skrzynek. Przygotowanie dostępu do instalacji spoczywa na użytkowniku lokalu lub Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest do:
1) udzielenia minimum 60 miesięcznej gwarancji na wodomierze,
2) dostarczenia kart gwarancyjnych dla wszystkich wodomierzy najpóźniej w dniu odbioru przedmiotu umowy (Zamawiający dopuszcza możliwość przekazania jednej karty gwarancyjnej dla wszystkich wodomierzy),
3) do bezpłatnego usunięcia wad, które ujawniły się w okresie gwarancji w terminie 14 dni od powiadomienia go przez Zamawiającego o wadzie, jeżeli będzie to możliwe technicznie lub w innym terminie uzgodnionym przez strony,
4) przekazania Zamawiającemu zdemontowanych wodomierzy na adres Rybnik ul. Pod Lasem 50b.
Szczegółowy zakres dostawy określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52921,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52921,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52921,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bmeters Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151696211
7.3.3) Ulica: Główna 60
7.3.4) Miejscowość: Psary
7.3.5) Kod pocztowy: 51-188
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wymiana wodomierzy – robocizna – BARTMAX Bartłomiej Puczko
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52921,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |