dotyczącej okresowej rocznej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego obiektów budowlanych w kompleksach wojskowych będących w administrowaniu 2. WOG we Wrocławiu (5 zadania)

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00554272
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00554272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-21 08:02
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d28b6d61-2286-4e78-8d50-eade932c283d
Identyfikator
8951897962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

KABIS CONSULTING ENGINEERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554272 z dnia 2024-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
dotyczącej okresowej rocznej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego obiektów budowlanych w kompleksach wojskowych będących w administrowaniu 2. WOG we Wrocławiu (5 zadania)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020625701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obornicka 100-102

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.2wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl.pn/2wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dotyczącej okresowej rocznej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego obiektów budowlanych w kompleksach wojskowych będących w administrowaniu 2. WOG we Wrocławiu (5 zadania)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d28b6d61-2286-4e78-8d50-eade932c283d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517469

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INFR/497/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 261848,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

usługa dotycząca okresowej rocznej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego obiektów budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89678,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220846,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89678,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KABIS Consulting Sp. z o.o zad 3 reszta w uwagach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492252633

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 0 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA zakończyło się zawarciem umowy na zadania nr 1, 2, 4, 5 dla Wykonawcy Gestio Consulting Group Renata, Joanna Hałas
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy na zadanie1
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306 663,60PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791 353,10PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306 663,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517469 z dnia 2024-09-26
2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - usługi architektoniczne
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: jednoosobowa dz.
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gestio Consulting Group Renata, Joanna Hałas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8511596386
7.3.4) Miejscowość: SZCZECIN
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306 663,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-30
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustaw

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2) zadanie nr 2
od 5.1, 6.1.4 - 6.1.7, 6.5-8.1, 8.4 j.w
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123 984,00PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146 842,70PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123 984,00PLN
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306 663,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2024-11-30
8.4.) j.w.

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4) zadanie nr 4
od 5.1, 6.1 - 6.1.7, 6.5-8.1, 8.3 -8.4 j.w
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66 198,60PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103 470,55PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66 198,60PLN
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66 198,60PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5) zadanie nr 5
od 5.1, 6.1. - 6.1.7, 6.5-8.1, 8.4 j.w
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19 237,20PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66 535,50PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19 237,20PLN
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19 237,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-30
2024-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi