Zakup wraz z dostawą i instalacją sprzętu elektronicznego i oprogramowania komputerowego na potrzeby prowadzonej działalności przez Ogrody Przelewice
OGRODY PRZELEWICE - ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM KULTURY OBSZARÓW WIEJSKICH I EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554288
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-21 08:10
- Lokalizacja
- Przelewice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ab01b55-300a-4aa9-a8cb-3c56f326081a
- Identyfikator
- 8531526756
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554288 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą i instalacją sprzętu elektronicznego i oprogramowania komputerowego na potrzeby prowadzonej działalności przez Ogrody Przelewice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRODY PRZELEWICE - ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM KULTURY OBSZARÓW WIEJSKICH I EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387595737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17
1.5.2.) Miejscowość: Przelewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-210
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 915643080
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ogrodprzelewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ogrodprzelewice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ab01b55-300a-4aa9-a8cb-3c56f326081a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą i instalacją sprzętu elektronicznego i oprogramowania komputerowego na potrzeby prowadzonej działalności przez Ogrody Przelewice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ab01b55-300a-4aa9-a8cb-3c56f326081a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00084250/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wraz z dostawą sprzętu elektronicznego na potrzeby prowadzonej działalności przez Ogrody Przelewice (m.in. komputery, drukarki, monitory , niszczarki)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479813
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Oprogramowanie biurowe szt. 10, Oprogramowanie graficzne szt.2, Oprogramowanie antywirusowe szt. 10, Zasilacz awaryjny UPS szt. 19, Laptop szt. 5, Komputer stacjonarny szt. 5, Monitor 24" szt. 10, Mysz bezprzewodowa szt. 20, Klawiatura przewodowa szt. 7, Głośniki komputerowe szt. 11,
Kamerka szt.11, Niszczarka dokumentów szt.11, Dysk zewnętrzny SSD szt. 3, Urządzenie wielofunkcyjne laserowe szt. 5, Kserokopiarka kolorowa szt. 1, Słuchawki bezprzewodowe szt. 11, Przedłużacz 20 metrów /4 gniazda szt. 3, Listwa zasilająca antyprzepięciowa 5 metrów /5 gniazd szt. 10, Listwa zasilająca antyprzepięciowa 7 gniazd z zabezpieczeniem 3m szt. 20, Monitor interaktywny 65” wraz z komputerem typu OPS szt.1, Radio: DAB, FM, Tuner z RDS szt.10, Serwer Rack wraz z termianlem szt.1 . Szczególowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załacznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213300-8 - Komputer biurkowy
30213100-6 - Komputery przenośne
30231300-0 - Monitory ekranowe
48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku oceny złożonych w postępowaniu ofert stwierdzono, że wszystkie złożone oferty nie spełniają warunków zamówienia i podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5. W wyniku powyższego stwierdzono, że postepowanie należy unieważnić zgodnie z art. 255 pkt ustawy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |