DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA – 9 ZADAŃ
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554518
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554518/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-21 09:11
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddc333a8-5b65-45d2-bdbf-5fe34ad20648
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparaty fotograficzneDrukarki i ploteryDrukarki laseroweKomputery przenośneMonitory ekranoweDysk magnetycznyPakiety oprogramowania do pisania tekstówPakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)
Wykonawcy
9 przyznanych
"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 0
5796,44 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 1
6519 PLNJM DATA ŻEBROWSKI, RYCIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 2
4413,24 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 3
8517,95 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 4
5104,5 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 5
10 086 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL · lot 6
5547,3 PLNADAM SKARBIECKIRzeszów, PL · lot 7
5060,22 PLNADAM SKARBIECKIRzeszów, PL · lot 8
5060,22 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554518 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA – 9 ZADAŃ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddc333a8-5b65-45d2-bdbf-5fe34ad206481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA – 9 ZADAŃ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddc333a8-5b65-45d2-bdbf-5fe34ad20648
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554518
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050452/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania (np. komputery, drukarki, sprzęt sieciowy, licencje, itp. )
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
ZADANIA: 1,6,7,8,9 - finansowane z programu INTERREG Polska-Słowacja 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506756
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/IT/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38651000-3 - Aparaty fotograficzne
4.5.5.) Wartość części: 5504,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30232110-8 - Drukarki laserowe
30213100-6 - Komputery przenośne
30231300-0 - Monitory ekranowe
4.5.5.) Wartość części: 6504,07 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30232110-8 - Drukarki laserowe
4.5.5.) Wartość części: 4390,24 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30234100-9 - Dysk magnetyczny
4.5.5.) Wartość części: 8211,38 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30231300-0 - Monitory ekranowe
4.5.5.) Wartość części: 5691,06 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.5.) Wartość części: 4878,05 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48321000-4 - Pakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)
4.5.5.) Wartość części: 4634,15 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania :- aparatu fotograficznego wraz z osprzętem,
- 2 szt. urządzeń wielofunkcyjnych (kopiarka, drukarka, skaner): drukarki monochromatycznej formatu A4, skanera płaskiego, kolorowego z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów,
- 7 szt. dysków serwerowych,
- 6 szt. drukarek laserowych monochromatycznych A4,
- 10 szt. monitorów LCD o przekątnej ekranu 23,8”,
- 2 szt. laptopów 15,6” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- 2 szt. laptopów 17,3” z zainstalowanym systemem operacyjnym,
- licencji na oprogramowanie biurowe oraz inżynierskie ZWCad.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ i Formularze cenowe stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48321000-4 - Pakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)
4.5.5.) Wartość części: 4634,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5796,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6104,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5796,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571024824
7.3.4) Miejscowość: KIELCE
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5796,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6519,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9579,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6519,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: InFast Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131013272
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6519,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4413,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5084,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4413,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JM DATA SP. Z O.O. SP.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242476743
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4413,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8517,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9630,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8517,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571024824
7.3.4) Miejscowość: KIELCE
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8517,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5104,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7072,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5104,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: InFast Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131013272
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5104,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10086,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6076,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10086,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: InFast Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131013272
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10086,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5547,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8234,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5547,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661744049
7.3.4) Miejscowość: ŁUBNICE
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5547,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5060,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6039,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5060,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASCAD Adam Skarbiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671030529
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5060,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5060,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6039,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5060,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASCAD Adam Skarbiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671030529
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5060,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |