PRACE REMONTOWE W BUDYNKU E SĄDU REJONOWEGO WE WŁOCŁAWKU
Sąd Rejonowy we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554601
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-21 09:27
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ead5e5cf-efc7-4652-b960-3d20e8442004
- Identyfikator
- 8881819855
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554601 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE REMONTOWE W BUDYNKU E SĄDU REJONOWEGO WE WŁOCŁAWKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy we Włocławku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000321678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 5454222704
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddzial.gospodarczy@wloclawek.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.sr.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRACE REMONTOWE W BUDYNKU E SĄDU REJONOWEGO WE WŁOCŁAWKU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ead5e5cf-efc7-4652-b960-3d20e8442004
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu nr OG.261.14.2024 w części 1 dotyczącej wykonana prac remontowych w budynku E Sądu Rejonowego we Włocławku nie wpłynęła żadna oferta.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a572d699-c6e1-42c9-a302-3fb534c811d3
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.261.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1108066,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie prac remontowych w budynku E Sądu Rejonowego we Włocławku.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
a) wymiana powierzchni podłogowych w pomieszczeniach biurowych i korytarzach,
b) częściowa wymiana opraw oświetleniowych,
c) remont toalet,
d) naprawa tynków i malowanie w pomieszczeniach biurowych i korytarzach,
e) usunięcie zawilgocenia w pomieszczeniu serwerowni,
f) częściowa wymiana i naprawa skrzydeł drzwiowych,
g) naprawa rynien,
h) częściowy remont instalacji elektrycznej,
i) remont instalacji sanitarnej (ogrzewanie),
j) uzupełnienie elementu zamykającego otwór rewizyjny na dachu
k) zmiana pomieszczenia biurowego na potrzeby pomieszczenia socjalnego
l) remont drzwi zewnętrznych (wejście północne)
m) aranżacja dwóch sal rozpraw w pomieszczeniach biurowych na piętrze budynku
n) powiększenie korytarza kosztem pomieszczenia biurowego na 1 piętrze
o) wykonanie podłogi technicznej w pomieszczeniu serwerowni pom 113.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEKSTALBUD DANIEL KWAŚNIEWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881926545
7.3.3) Ulica: METALOWA 16
7.3.4) Miejscowość: WŁOCŁAWEK
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1650000,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-18| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |